Prijava

Ko bre pravio drzavu i na cemu? Na maksimi da Boga nema i da nekaznjeno mozes raditi sta hoces? Daj nemoj da se zajebavamo.

Evo da preformulisem, onoga trenutka kad se Srbi odreknu Kosova, za njih vise nema niceg bitnog. Mislim da je to jasno. Kao da dozvolis nekom da udje i siluje ti sve po kuci. A takvo nasledje ne bi valjalo da ostavimo ni neprijateljima, a kamoli svojoj deci.

Ko bre pravio drzavu i na cemu? Na maksimi da Boga nema i da nekaznjeno mozes raditi sta hoces? Daj nemoj da se zajebavamo.

postojali su jos ljudi, domacini, koji su povukli da se naprave stvari i ekonomija. postojali su ljudi koji su umeli da vode posao. ne saka komunista na vlasti, nego narod.

e, onda su ti komunisti iskvarili narod, i ostao kurac.

citaj sta pisem pre nego sto doneses zakljucak.

onoga trenutka kad se Srbi odreknu Kosova, za njih vise nema niceg bitnog

zar se nismo odrekli kosova eo vec ima mislim skoro dvaes godina

Upravo to sam i rekao, ne mozes praviti dobru kucu na usranom temelju, bez obzira sto imas dobre Crnotravce medju zidarima.

To ako dodje do nekog referenduma u cega cisto sumnjam, ne bi to trebalo podrzati. Ne bi valjalo da mi budemo obelezena generacija kojoj ce pisati po grobovima. I da, mislim da Musliu laze i kupuje vreme i mesto egzila, on je jednostavno prevelika picketina i nebitna licnost da bi bilo sta resio, tako da ne bih gubio vreme na njegove lazi i gluposti. Nek se cimaju ovce, podanici i roblje, ja ne moram i necu.

ne znam onda cemu iluzije jebemumater, to sto jos uvek pisu temperature u pristini kad krene vremenska prognoza na rts? lol

Upravo to sam i rekao, ne mozes praviti dobru kucu na usranom temelju, bez obzira sto imas dobre Crnotravce medju zidarima.

ama bre, to kazem. imali smo domacine, pa je lako bilo bilo kome da pravi dobru drzavu.
muka je kad dosli nasi bejbi bumeri, generacija pred penzijom sad, koji su potpuno neupotrebljivi van bilo kog sistema koji je normalan.
to je sad vecina. ljudi koji prepisuju, i nemaju bilo kakvu zelju da bilo sta u zivotu rizikuju.
i mladji su vise takvi nego sto bi trebalo, svi rodjeni do neke 1995-2000.

Ne treba dati Kosovo ni slucajno, Kosovo je 2.5 puta vrijednije nego ostatak drzave, zbog odredjenih ruda i minerala, od kojih su neki jedinstveni, nema ih nigde u svijetu (sto je ujedno i pravi razlog zasto je zapad u cijeloj toj prici i zasto podrzava siptare). Povrh toga, Kosovo je puno nasih kulturno-istorijskih spomenika i obelezja. Kad smo otezali 20 godina sa Kosovom i nismo nista rjesavali, trebamo da nastavimo da otezemo, dok se malo situacija ne stabilizuje i po pitanju svijetske i nase politike. Plus, siptari se masovno iseljavaju sa Kosova. Ona prica da ih ima 2 miliona je bajka, nema ih vise cak ni milion, samo sto to necete nikad cuti na TVu.

do trenutka kad su se najzad razbile iluzije ljudima. i dalje su neupotrebljivi prepisivaci, samo sto umesto prazne srece osecaju apatiju. mrznju nemaju, ljubav nemaju.

неко је поменуо како ће вучић остати убележен у историји као издајник

зар стварно мислите да пропаганда неће урадити своје? ретки су они који су живели под титом а кажу да је говно и да је упропастио српску нацију а гори је шесто пута од овог говнета, за триес година о овом смећу од државе ће одлучивати ови што сад гледају муђу и носе педерске фризуре и њих ће да боли курац и за политику и историју тако да ће се пичка извући, за неколико година ће га склонити милом или силом (врв ово друго јер је поремећен и има амбицију да влада вечно) и онда ће као ружица и млађан контролисати привреду из сенке и нико га се неће сећати осим ове стоке бејбибумерске што ће хвала Богу ускоро да изумре

Upravo je bombas lupio najvecu glupost. Mocniji od Albanaca nismo bar ne u tom politickom smislu. Ima ih u americkom senatu jebenom, o cemu pricamo? Ne odlucujete vi ni o cemu, odlucit ce svetske sile i ako ponovo pocne sranje novo bombardovanje ne gine.

Ne mogu da verujem da bi neko zrtvovao mir svojih potomaka i ponovo ugrozio sigurnost samom mogucnoscu za novo bombardovanje. Manite se izgubljene zemlje, radite na napretku svoje

Plidu lepo je bombas objasnio. Onog trenutka kad se odreknemo Kosova, odrekli smo se sebe samih. Integritet i suverenitet drzave(u ovom slucaju mislim na narod) je narusen.
A druga stvar, jel zaista zelis da budes zabelezen kao generacija izdajnika i picki koje su se povukle pre malo Albanijom. Pradeda ti ginuo za Srbiju i Srbe, deda ti ginuo kad je svaba dosao. Sve sile koje su mnogostruko vece od nas, pa se preci nisu povukli. Jel toliki problem bez metka boriti se za nesto sto je tvoje?

Oteta teritorija se moze vratiti, makar za 100/200/500 godina, a poklonjena teritorija je poklonjena, i nikad se ne vraca. Kako Grci ne priznaju Makedoniju, iako to cak ni nije oko teritorije vec samo oko imena, pa dzabe, skoro cijeli svijet priznaje Makedoniju, ali ako udjes u Grcku sa nekim obelezijima na autu gde se spominje ime "Makedonija", nalijepe ti etiketu na auto koju ne smijes skidati gdje pise da je Makedonija Grcka, i da Grcka kao drzava ne priznaje ovu Makedoniju. Ali Pliduuu je u pravu sto se tice velikih sila, one su uvijek odlucivale, a mi smo trenutno jadniji nego ikad, zato i trebamo otezati jos, dok se svjetska politika malo ne poslozi kako treba. A Vucic peder navalio sad da se rijesava, iako ne postoji jedan jedini razlog zasto bismo sad to rijesavali. U EU Srbija nece nikad uci, to je valjda svima odavno jasno...

Uci ce za 10 godina, kad se bude raspala. Svaka normalna drzava gleda nacin da izadje iz EU, saml mi kao stoka srljamo. Svaka jebena izborna kampanja promovise ulazak u EU i jebeni narod podrzava i glasa

Sa Kosova zora sviće,
sviće, sviće novi dan.
Gračanica sva u sjaju
dočekuje Vidovdan.

Oj Kosovo, Kosovo,
zemljo moja voljena,
zemljo slavnih vitezova
Lazara i Miloša.

Sve delije od Srbije,
svako srce ponosno
voli i ljubi zemlju svoju
Gazimestan Kosovo.

Oj Kosovo, Kosovo
zemljo moja voljena,
zemljo slavnih vitezova
Lazara i Miloša.

Srbadija kliče cela
,,Ne damo te Kosovo”.
To je naše uvek bilo
od dedova ostalo.

Oj Kosovo, Kosovo
zemljo moja voljena,
zemljo slavnih vitezova
Lazara i Miloša.

Hahahah krindzujem mnogo jako bombi

Firex pa ja zastupam teoriju borbe bez ispaljenog metka. To je civilizovan način rešavanja ali ti kao da ne znaš kako se ti teritorijalni problemi rešavaju na Balkanu. Vlast ćete bez ikakvih problema uvući u rat a da li si ti spreman da gineš kada znaš da će opet sve biti po tuđoj volji (volji velikih sila) ?