Prijava

Inace pravite famu kao ako priznamo teritoriju yo je smak sveta, kao prvo ta teritorija je vukojebina sa pun kurac siptara gde niko normalan i ne zeli da zivi, to za jedinstvene rude i to neko bogatstvo dole je mit, nema nicega dole vrednog. Da valja ne bi se svi odselili odatle, a ne bismo bilo prva drzava koja je izgubila deo teritorije u ratu, evo Madjarska je izgubila Vojvodinu npr pa ih ne smatramo za pickice.

Auh kako znoji ovaj čovek...

samo sto sad nije rat nubino, nego mir... posle rata je potpisan dogovor da dobijaju autonomiju i ostaju u sastavu Srbije, ti mozes recimo da poklonis svoju tetku da je naguzim ako zelis, ali zemlju ne

Hahahah cuj gambya dole nema ništa vredno, trepča jedan od najvećih rudnika olova, čak je i zlatom bogata. I treba da vam otmu sta ce koji kurac nekome ko ovako razmislja tako dragocen rudnik

De fakto je u ratu izgubljeno, samo smo se razvlacili i razvlacimo jos uvek i samozavaravamo da to nije gotova prica odavno. A sto se mene tice pametnije ga je odseci kao gangrenu ove drzave, sto zbog siptara sto zbog toga sto smo laki za manipulisanje i lako nas je uvuci u rat.

Gledajte buducnost jebeno umesto sto placete nad prosutim mlekom koje nikog nije ni zanimalo dok smo ga imali u posedu. A sad kao dete kad mu uzmes igracku...

Svaki njegov post ja smršam kilo od muke, znoja i transfera

Srbi najveci teoretičari zavera, ne bi me čudilo da potajno verujete u ravnu zemlju dole. Stvarno ste puni nekih zavera neosnovanih

Inace pravite famu kao ako priznamo teritoriju yo je smak sveta, kao prvo ta teritorija je vukojebina sa pun kurac siptara gde niko normalan i ne zeli da zivi, to za jedinstvene rude i to neko bogatstvo dole je mit, nema nicega dole vrednog. Da valja ne bi se svi odselili odatle, a ne bismo bilo prva drzava koja je izgubila deo teritorije u ratu, evo Madjarska je izgubila Vojvodinu npr pa ih ne smatramo za pickice.

Nije mit, sta mislis zasto se zapad mijesa tu? Stalo im do siptara mozda? Jeste, do mojega. A razlog sto se svi sele odatle nije to sto je "vukojebina" vec zbog toga sto siptarska stoka terorise nas narod dole. Zamisli da se u tvoj grad doseli milion Kineza npr. i pocnu da kolju, siluju i prave picvajz, a ti im ne mozes nista, jer ih ima vise, a drzava ti naravno nece pomoci ni na kakav nacin, i ti bi se selio vjerovatno. I ne radi se o gubitku dijela teritorije u ratu, nego se radi o cistoj nasilnoj otimacini i okupaciji, naselili se dole, poceli da terorisu domace stanovnistvo, nakotili se, i sad kao ta teritorija pripada njima, a to sto je svaki kamen dole stariji od njihove cijele nacije, to nema veze. Da su nas odmah napali i htijeli da uzmu teritoriju, jebali bismo im mater, i tu bi se sva prica zavrsila.

Pa nije sad mir jebem vas u usta, kako mir kad nam deo teritorije pod okupacijom

Pa nije sad mir jebem vas u usta, kako mir kad nam deo teritorije pod okupacijom

Zvanicno kao jeste, jer nije rat, mada naravno, u praksi je to daleko od mira

Uostalom ko god nije spreman da uzme pusku i da bezi od bombi ne treba da pocne ni diplomatijom da resava nista jer je diplomatija zapravo klasicno zastrasivanje onoga sa kim pregovaras. Zato su amerikanci najbolje diplomate a slede rusi i kinezi a boga mi i severnokoreanci imaju sasvim solidnu diplomatiju u vidu nuklearnih bojevih glava

gamvi jebem te usta pederska malena siptarcino

Pa nema sta zvanicno i nezvanicno ako imas mozga u glavi svestan si da nije mir a ako nemas uvek mozes da slusas saopstenja na tv-u

Da al mi imamo Bojana Srbsku Čast, lvl 120 serbian warlock commando

A imamo i tebe tako da nam je prosek -23,7

Kako si došao do brojke -23.7

Msm to je duzina mog penisa al nisam znao da si tako prisan sa sestrom da ti sve govori

Ako imas penis u minusu jel to znaci da ti je u bulji?

Ha ha ha kako sam te zafrknuo sad

sto se tice Kosovara, oni imaju zelju da Kosovo nestane, da se dezintegrise i pripoji Albaniji. To je davno objasnjeno u psihologiji, Kosovo sa koga su otisli je i danas uzrok njihovog nezadovoljstva i konstantno podsecanje na neke neprijatne trenutke zivota, a u ljudskoj prorodi je da uzrok tvoje frustracije nestane. Kao ja recimo sto bih voleo da se zvezda ugasi i nestane, ja necu imati smiraja dok se to ne desi tako i oni