Prijava

Bohor bez interpunkcijski znakova, baš smor za čitati

kaže jedan na kossev portalu, povodom navodne posete uzurpatora na mestu predsednika Srbije Kosovu
КО ЈЕ СРБИН И СРПСКОГА РОДА,
И ОД СРПСКЕ КРВИ И КОЛЕНА,
а подржао српског издајника
НЕ ИМАО ОД СРЦА ПОРОДА,
НИ МУШКОГА НИ ДЕВОЈАЧКОГА,
ОД СРЦА МУ НИШТА НЕ РОДИЛО,
РУЈНО ВИНО НИ ПШЕНИЦА БЕЛА,
РЂОМ КАПО ДОК МУ ЈЕ КОЛЕНА

Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека

а подржао српског издајника

ustvari kaze

A NE DOSAO NA KOSOVO POLJE

hhah, a ti nisi dosao znaciii zakljucak je da....
samo si pokusao da izmanipulises pa si promenio reci

nisam, pise lepo odakle je prepisano, nemoj skakati sa zakljuccima jbg, ispadas naivan i trigerovan

Ruka na Jevanđelju
https://www.youtube.com/watch?v=HMRBRjQTWdI

tri meseca kasnija:
https://i.imgur.com/fOeWwzA.jpg

Pogađajte dva puta za koga navija i šta gleda na Pinku

KosoVO treba priznati kao nezavisnu drzhavu i ostaviti taj narod da zhivi u miru. Zhivelo KosoVO.

hahah ima 114 glasova od vremena, a zna da treba nesto priznati

Bombash, sudish o ljudima na osnovu broja glasova za postere. Sram te i stid bilo.

ah da, za definise manje od deset po definiciji , 326 za 4 godine, hahahaha

VUČIĆ O RAZGRANIČENJU "Čuli ste Angelu Merkel. Ako ona kaže da se protivi, mi to ne možemo da promenimo" http://www.blic.rs/3y4qhyh

Jebem ti sve

Дође неко, уз подршку локалног силеџије упадне на имање, загради део и каже "ово је од данас моје". Ја сам тренутно слабији, не могу му ништа, можда ћу у будућности да ојачам па да га отерам - а можда и нећу, Бог зна.
Реална ситуација, могућа у свакодневном животу (и не само могућа, него се и дешава). Ако му не могу ништа, морам да трпим.
Али, зашто бих морао да му одобрим? Да кажем: "У реду, твоје је"? Зато што ме на то наговарају комшије - млатитељи туђим курцем по копривама?
О овоме се прича годинама, многи кажу "признајте", али нико не даје одговор на суштинско питање: зашто? Оно што нам се нуди као одговор, вређа здраву памет: "због мира, због будућности наше деце...". Јесу ли и деца у Великој Хочи наша деца? У месташцету са стотинак становника и 13 храмова, свако детенце зна у по ноћи да наброји коме је која црква посвећена. И сва она кажу да не би да иду оданде. Имају ли њихови гласићи икакву тежину, допиру ли до овога што на сва уста прича да све ради за њихову добробит?
Да не ширим причу, људи су овде већ довољно написали (поготово Бомбаш).

Svaka čast Predsedniku Aleksandru Vučiću na hrabrosti da se bez obzira na zabrane kosovske vlade zaputi ka selu Banje. Još jednom je pokazao da mu je život Srba na našoj svetoj zemlji bitniji od sopstvenog života...

"због мира, због будућности наше деце...". Јесу ли и деца у Великој Хочи наша деца? У месташцету са стотинак становника и 13 храмова, свако детенце зна у по ноћи да наброји коме је која црква посвећена. И сва она кажу да не би да иду оданде. Имају ли њихови гласићи икакву тежину, допиру ли до овога што на сва уста прича да све ради за њихову добробит?

Au pegla mi se jebote

Рудно боатство Косова 500 милијарди - остатак Србије 200 милијарди долара све обухватно. Духовни центар курац мој.

Srbima rudarstvo ne ide od ruke od kada su Turci došli ovde. Može i trilijardu dolara da bude kurcu nama to ne vredi.

Evo siptari upali sa specijalcima i zauzeli Gazivode, centar odakle se sjever Kosova snabdijeva strujom i vodom za pice, drze Srbe vezane tamo. Izgleda da bi mogao rat vrlo lako izbiti.

Napetost se seche nozhem. Hocete li ratovati gospodine Mujo?

Joj ne znam, imam neka drva da slazem, zavisi kad to zavrsim, ne obecavam nista...

ДАЈ ДА СЕ ИСКОМПЛЕКСИРАМО ШТО НАС ДРКАЈУ ОВАКО, АЈТЕ МОМЦИ СПУШЋАЈТЕ СЕ