Prijava

"Da te izbodem nozem" znaci lik nema preko 55kg i tuku ga drugari kad im je dosadno

Čuj što te vređa. Vidi se da nisi upoznat da je ps najbednija osoba u vasioni. Taj paćenik je pričao kako cirka sa poznatim licnostima, vozi neki kabrio. Znači duhovno i materijalno teški bednik pseto :D

Čovek koji je plaćao kurvu i vodio je po restoranima kako bi napravio ženu ljubomornom hahaha

Ovo sa kurvom ne bratski ahhahahahaha

Imam skrinšot toga kada je pisao i u detalje objasnio. Ne moram da govorim kakav sam anafilaktički šok doživeo nakon čitanja istog haha

Iskreno mogao je samo kumu da iscima, bila bi jos vise ljubomorna a plus ne platis

Pseto ne postuju te ovde kao nekad deluje mi

Sta znaju deca ko je moralna gromada i ljudska velicina

Slika jebe na više načina
O njoj može da se priča satima

jedna od sjajnih slika koja ovjasnjava dosta toga, osim kako je moguce da ova nakaza u belom mantilu bufe ikakav faktor bilo gde... slika je sjajna

Bomb misliš li da su Đilas i Vučko u dilu?

nisam siguran u picku materinh, to mi najveca misterija trenutni

Bice zanimljivo svakako, svi cekaju Kosovo da ovaj idiot potpise i oprace ga za mesec dana. I on i Taci znaju da su bivsi istog trenutka i gledaju da razvuku sto vise i isprate Mogerinijevu. To ce im dati jos neko vreme. Sa njima ce i Milo najverovatnije.

Milo je večen, mit je lik
Ja mislim da nisu jbg
Ako jesu do kurca baš

Smor ne što će posle Kosva Vučko da nestane sa političke scene a voleo bih da ga posle svega gledam u opoziciji
Politiku ko iole ume da prati i da čita poteze je zanimljivija od svakog rijalitija
Do duše ovaj rijaliti plaćamo više od tv pretplate

Рудно боатство Косова 500 милијарди - остатак Србије 200 милијарди долара све обухватно. Духовни центар курац мој.