Prijava

Možda bi bilo najbolje sačekati da Ameri i NATO odjebu od Kosova, pa da preuzmemo stvar u svoje ruke. Ali opet to je gotovo nemoguće zbog ogromne koncentracije resursa u tom regionu pa je neizvesno koliko će se još tamo zadržati. Kada budu digli ruke od Kosova, vratićemo ga relativno brzo. Vojska Kosova ima oko 8000 vojnika, a vojska Srbije više od 200 hiljada plus Žandarmerija, S.A.J., Sokolovi itd. Čak je i sam NATO izjavio da bi Vojska Srbije mogla da zauzme kontrolu nad mestima gde je većinsko srpsko stanovništvo za oko 48 sati, jer je KFOR nemoćan da spreči ofanzivu.

Čekaj da ode i Vojvodina pa posle

U toku sam sa svim sranjima koja se događaju severno od Save i Dunava. Ali mi nije jasno kakva će to Vojvodina država biti. U njoj od oko 2 miliona stanovnika od kojih su oko 1 300 miliona Srbi da to bude država. A to što postoje ljudi koji mašu sa autonomaškim zastavama vičući "VOJVODINA REPUBLIKA" je slučaj za psihijatriju i njih nema puno.

Predsjednik Srbije pregovara o Kosovu sa tvorcima Žute kuće? To je uvreda za civivizaciju a ne samo Srbe.

Ljudi su klani i živima im organi vađeni a zašto, da bi se neki poslušnici Zapada igrali pingpong politike uz poltronsko navijanje suprotstavljenih naroda.

Auroro nedostajala si mi <3

Filozof ETS upravu si da bi tako mogli da zauzmemo Kosovo to sto kazes, jer ja koliko znam Siptari su nekada umeli da se bas ono zaplase pred nasom vojskom i da se razbeze na sve strane.Nego brate u ovoj drzavi je u mnogome ubijena volja da se bore uopste nakon mnogih desavanja koja su nas zahvatila, i to je nesto tesko na sta bi mogli da uticemo uopste.Pogledaj samo kako smo bili cutali i snimali na utakmici sa brazilom kako nam brazilski navijaci tuku nasu porodicu :( .

Možda bi bilo najbolje sačekati da Ameri i NATO odjebu od Kosova, pa da preuzmemo stvar u svoje ruke.

To sam i ja rekao, i jos par ljudi ovde ranije. A to su rekli i neki malo pametniji ljudi od svih nas Vukajlijasa ovde, to je objektivno najbolje rjesenje za Kosovo trenutno, medjutim mala sansa da ce tako biti jer Vucic nije bas neko ko radi u interesu srpskog naroda...

Filozof ETS upravu si da bi tako mogli da zauzmemo Kosovo to sto kazes, jer ja koliko znam Siptari su nekada umeli da se bas ono zaplase pred nasom vojskom i da se razbeze na sve strane.Nego brate u ovoj drzavi je u mnogome ubijena volja da se bore uopste nakon mnogih desavanja koja su nas zahvatila, i to je nesto tesko na sta bi mogli da uticemo uopste.Pogledaj samo kako smo bili cutali i snimali na utakmici sa brazilom kako nam brazilski navijaci tuku nasu porodicu :( .

Kosovo nikako ne bi trebalo napadati, zato što bismo izgubili u toj borbi, a puno vojnika izgubili, jer ko smo mi da se suprotstavimo Amerima.. Ameriku boli kurac za kosovske Albance, njima su isključivo bitne rude koje će kasnije da prodaju pa će taj novac ići u njihov državni budžet. Ako dignu ruke od Kosova, pa kad budemo napadali Kosovo, mislim da bi Albance trebalo proterati tj. deportovati u Albaniju, ali nikako ubijati. Jer šta ti njih tamo da ostaviš nikad ne znaš kakvu će glupost želeti da naprave pa da opet ruše manastire itd.

medjutim mala sansa da ce tako biti jer Vucic nije bas neko ko radi u interesu srpskog naroda...

Čim kad Vučić pregovara sa bivšim pripadnicima OVK dovoljno govori koliko radi za interese srpskog naroda...

Možda bi bilo najbolje sačekati da Ameri i NATO odjebu od Kosova, pa da preuzmemo stvar u svoje ruke. Ali opet to je gotovo nemoguće zbog ogromne koncentracije resursa u tom regionu pa je neizvesno koliko će se još tamo zadržati. Kada budu digli ruke od Kosova, vratićemo ga relativno brzo

pricao sam ovo. recimo da mozemo da dignemo vojsku i "osvojimo" celo kosovo opet. sta onda nakon toga, kako zamisljate to?
kako ustvari zamisljate da su "osvajaci" kroz istoriju osvajali nove teritorije?

Posle treba da hranimo taj narod bež u kurac

Ma daj bre gluperdo, ti nama postavljaš neke misaone eksperimente ajde gubi se

I to povlači nove izbeglice manite se ćorava posla

Za zauzimanje kosova i uopšte prevlast bi nam trebala ovakva mašina https://steamcdn-a.akamaihd.net/steamcommunity/public/images/items/253880/72375003368610cc79d08cee92c98102491be48b.jpg , koja uopšte nepostoji, ali i kad bi hteli neku napredniju vojnu mašinu da proizvedemo uopšte udarili bi nam sankcije i nebi nam dozvolili da uopšte takvo nešto i pomišljamo da proizvedemo, isto kao što su udarili sankcije na nuklearni program bliskoistočnih zemalja.

E sad za moj prethodni post malo šalu na stranu sad hoću da kažem ovo Celt brate osvajači da bi osvajali nove teritorije nisu mogli da se služe samo silom, već su morali da se takođe služe i diplomatijom i čuvenom taktikom dugo godina očuvanom "zavadi pa vladaj" i malo vojnom silom,malo pregovorima,malo podsticanjem sukoba,i mnogo još stvari treba da bi se osvajala teritorija i nikad vojna sila neće sama od sebe, to nisu mogli ni španci da urade kad su išli u osvajanje južne amerike da se samo oslone na upotrebu moći njihove vojske već im je još mnogo stvari bilo bitno kako bi uspeli u takvom nekom planu.Znači mora se Kosovu prvo inicirati unutrašnji sukob između zavađenih strana, pa tek onda se krenuti u osvajanje, i uzimanje saveznika na osnovu zajedničkog neprijateljstva je vrlo bitna stvar kod toga.

recimo da mozemo da dignemo vojsku i "osvojimo" celo kosovo opet. sta onda nakon toga, kako zamisljate to?

Treba obaviti deportovanje Albanaca u Albaniju. Onda ukloniti/uništiti sve što ima veze sa Republikom Kosovo. Promeniti automobile od kosovske policije u srpsku, sve što je na putevima staviti da bude na srpskom, vratiti +381 na celo Kosovo i Metohiju, ukinuti kosovske televizije i emitovanje albanskih na tom području, zauzeti kasarne, promeniti granične prelaze, granice sa Srbijom uništiti do temelja itd. itd.

U toku sam sa svim sranjima koja se događaju severno od Save i Dunava. Ali mi nije jasno kakva će to Vojvodina država biti. U njoj od oko 2 miliona stanovnika od kojih su oko 1 300 miliona Srbi da to bude država. A to što postoje ljudi koji mašu sa autonomaškim zastavama vičući "VOJVODINA REPUBLIKA" je slučaj za psihijatriju i njih nema puno.

pa sta ako ima toliko srba(hiljadu trista miliona po tvojoj racunici)?za dve godine ce pola od toga glasati za nezavisnost ako se nekom tako bude diglo.srbe mozes kupiti i jebati.
i slobu su svi voleli ko boga,pa su ga isti ti vrlo brzo odjebali i presli na drugu stranu.
otkud znas da ih je malo?

Treba obaviti deportovanje Albanaca u Albaniju. Onda ukloniti/uništiti sve što ima veze sa Republikom Kosovo. Promeniti automobile od kosovske policije u srpsku, sve što je na putevima staviti da bude na srpskom, vratiti +381 na celo Kosovo i Metohiju, ukinuti kosovske televizije i emitovanje albanskih na tom području, zauzeti kasarne, promeniti granične prelaze, granice sa Srbijom uništiti do temelja itd. itd.

Udariti zid duz granice sa Albanijom na Prokletijama, minsko polje i staviti automatske mitraljeze da pucaju na sve sto mrdne sa druge strane. Ker, koza, dete, nebitno.

S' tim sto sam ja za to da se uzme cela severna Albanija, od Skadra do Leza.

Ovo mi zvuci realnije kada bi Albanci uradili vama, jer se oni otcjepljuju. Samo mi zvuci logicnije, no offense

Ne znam jel vama u Srbiji ta priča zvuči realno uopšte (mislim na to ponovno pripajanje kosova). U regionu i evo Austriji npr. Svi su svjesni da je to nezavisna teritorija jer iza sebe imaju podrsku Zapada. Ti Albanci sa Kosova se jasno izjasnjavaju kao Kosovari, i niko im to ne dovodi u pitanje. Ne znam samo zasto bi neko u Srbiji pomislio kako uopste vrijedi da se bori oko takve teritorije. Jeste li svjesni rizika od sankcija, bombardovanja, najstrasnijeg jebanja od strane Zapada. Pa vi treba da koračate ka EU i na dobrom ste putu, manite se corava posla. Osim toga, ovdje na sajtu nemas 3 covjeka da su držali sjekiru a kamoli automatsku pusku i kao palamude o nekim taktikama haha

не долази у обзир.

под један. под одакле си ти шта реп. српска?