Prijava

ja vam kao neizjašnjen iz crne gore pišem da se okanete ovih tema, s kosovom i bez kosova vama je život isti, realno nikakav uticaj na vas nema, pokušajte da uživate u životu sem što kuckate o ovome, šta znam pojedite neki čips izdrkajte, izdrkajte u čips

tudjim kurcem mlacenje gloginja.skolski primer.
da bog da nam vratili kosovo,pa da nas siptari jebu uzduz cele teritorije.sto su ti vise puna usta kosova i istorije to bi vise pobegao u picku lepu materinu kada bi trebao da ga branis ili osvajas.ili sta je vec sada moderno srpski reci.

Zakljucak:

1. Kosovo se moze vratiti, odrzavanjem ove "zamrznute situacije" dok zapad ne povuce svoju podrsku (sto je prilicno izvjesno da bi se vremenom desilo), jer su siptari bez njih obican kurac
2. Ima razloga da se Kosovo vrati, jer rudno bogatstvo Kosova ga cini vrijednijim 2,5 puta od ostatka Srbije.
3. Kad bi se Kosovo vratilo, bilo bi ga zajebano ponovo naseliti.
4. Gorepomenuto rudno bogatstvo nam dzaba jer smo stoka i ne znamo ga iskoristiti.
5. Vucic, Taci, Haradinaj i svaka faca imalo umijesana u pitanje Kosova je na stranom platnom spisku i uradice sta im bude naredjeno, nece uzimati u obzir misljenja Vukajlijasa.
6. Kosovo se u praksi najvjerovatnije nece vratiti.

Moze lok sad.

za raziliku od ostalih globalnih i lokalnih tema gde se misljenja vukajlijasa izuzetno cene.
moze lock za forum.

za raziliku od ostalih globalnih i lokalnih tema gde se misljenja vukajlijasa izuzetno cene. 
moze lock za forum.

HAHAH realno.

Ali oni razlozi 'prodali su zemlju na Kosovo i došli ovamo da žive'. A šta biste vi uradili da ste bili na njihovom mjestu? Djecu izlagali svakodnevnoj opasnosti?
Kad se tako postave stvari, za mene su veće splačine oni ljudi što odlaze iz zemlje da bi radili u inostranstvu i apolitični su jer su u duši pičke od ljudi, bez grama građanske odgovornosti. Ili što glasaju Vučića a žive van.
Vučić odugovlači priču namjerno da bi kad je dovoljno razvodni učinio ono što mu je jedan od glavnih zadataka (priznanje nezavisnosti Kosova i ulazak Srbije u NATO) i posle toga može lagzno u zasluženu penziju.

ja vam kao neizjašnjen iz crne gore pišem da se okanete ovih tema, s kosovom i bez kosova vama je život isti, realno nikakav uticaj na vas nema, pokušajte da uživate u životu sem što kuckate o ovome, šta znam pojedite neki čips izdrkajte, izdrkajte u čips

Nadam se da nikada necu razmisljati o politici u tolikoj meri.

snupsn, kolika će ti biti penzija? Otprilike. Ne moraš mi odgovorit, nego čisto eto zbog tebe.

Nemoj Meśo tako, i svaki Milogorac ima bar stan u Beogradu.
Ista je logika.

Kad zagusti opet ćemo biti braća. Sad je ipak biti kul NATO član bez referunduma.

Tako da Srbi sa Kosova su mala maca u odnosu na Crnu Goru.

snupsn je klasična dileja isprana random stavovima nevladinih organizacija čijih on nije deo!!!

DEO!

duvaj ga caro vrati se u kanalizaciju iz koje si izmileo

ja nemam stan nidje, bijeda sam najveca, i boli me kurcina za politiku, uzivam lol
nadam se da nikad necu nimalo razmisljati o politici, da se sekiram za badava

хез но стан

Iz kanalizacije se isplivava, osim u CG, gde presusi jer nema vode, a ni kanalizacije, pa se onda mili po Mologorskom uzoru LOOOL

desi caro bubašvabo falilo nam je tvog toaletnog humora govno jedno

Svirate kurcu a svi ste Srbi...ah da, sad to nije evropski... jbg, bar milion je neka brojka, ispod toga sve su sekte!

evo održava se tema nekako ali je kvalitet baš opao :*