Prijava

Mislim da smo prevazišli to vreme isključivosti u vezi sa članstvom u EU, mi treba nezavisno da se razvijemo toliko da oni dođu da nas mole bre da se učlanimo u EU bre. Aaaa

Zašto naslov nije ćiriličan i zašto piše srpski umesto србски

i srpska malim slovom. to je uvreda, kad se pise srbska treba i slovo da bude veliko.

Келте, ти се бејаше продаде за швајцарске франке, дете ти има 4 године, а још није крштено у Србској Православној Цркви. Ко си ти да коментаришеш било шта што има везе са Преузвишеним Србством?

шотс фајерд

Dva bureka sa Kosovom, jedan sa Metohijom I tri jogurta, zapakuj da ponesem

Odlican nekro spam

Incidenti na Kosovu.

Ovo je zapravo jedna dobra i društveno odgovorna pesma:
https://youtu.be/cDWt0TlCUT0

Mocnicima stabilan balkan ne odgovara, tonsvi treba da znaju. Dao ili ne dao Kosovo, nece se nista promeniti. Ako se ja pitam, ne bi smeli nikako o tome pregovarati. Samo budala i naivan covek misli da su neke stvari konacne, teritorije i granice se menjaju, imperije nestaju, narodi nastaju i nestaju. Stotinak godina u istorisjkom kontekstu je nista, mrvica... ali kad se jednom odreknes necega, gotovo je.

Nemoj tako, samo priznamo Kosovo i odmah nas pustaju u EU, dve nedelje kasnije postajemo nova Njemacka sig sig

Gledam ovog irelevantnog i ove neke tužbalice što kači o kosovu

Eo jedna true od plidua;

https://youtu.be/xN7a3lgYxDE

Inace ima verovatno i logike da smo kao narod oslabili intelektualno, moralno i tako dalje... Jevreji se potucali stotinama godina bez drzave, ali se nikad nisu odrekli Jerusalema i docekali su svoje. Kad je ono Kvebek valjda hteo da se otcepi, kanadski premijer digo avione i reko nece vala o meni istorija pisati da sam razbio drzavu. Ma ima milion primera, glupo je i pricati. Samo ovaj nas bolesnik kao da ima tu patolosku mazohisticku crtu iz nekog razloga da na svoje i ime svoje dece navuce tu bedu sa kojom ce ziveti za vjeki vjekov. I odredjen deo naroda isto tako misli, valjda je toliko iscrpljen finasijski, izmucen, izmaltretiran da mu je jednostavno svejedno.I naravno, vracam se na negativnu selekciju zbog ratova, ginuli smo kao pilici kroz vekove, najbolji medju nama, ostajalo je i razmnozavalo se bolesno, ludo, nesposobno sta nije bilo za vojsku...

што јес јес