Prijava

ahhahah jebem ti najludji smo narod

Pa Milovan je prvi lik koji je poceo da proziva Vucica bas ozbiljno, od njega su potekli oni tracevi o jebanju travestita 2003. U picinom parku itd. Kad kazem od njega, mislim od tabloida. Inace sam ga vidjao cesto na Belim Vodama i Starom Ceraku, tu negde zivi kapiram, uvek ima neku namucenu facu besnu i uvek je uzurban nesto i gleda na sat. Izgleda ko da kasni da preuzme trecu smenu nocnog cuvara na stovaristu

Neke od pikanterija iz Tabloida:
Vucic jebe decake
Vucic jebe Marka Djurica i Nebojsu Stefanovica
Vucica ponizava Jadranka Joksimovic i samara ga pred svima
Vucic je jebao svog sina
Vucicev cale je Fahri Musliu(kosovski novinar koji je radio sa vucicevom kevom)
Vucic ima rak debelog creva
Vucic ima rak karlice
Vucic ima sidu itd

Vucic je jebao svog sina

niti je ovo gde rekao niti napisao, zašto si toliko bolestan

aha to je on rekao da je ovaj rekao, daj ti skrinšot prijatelju... Brkić nije pod libelu da se razumemo, još od kad mu je zemunski klan lomio kičmu, ali ovoga jednostavno nema

Tadicu, dzaba ti blindirana mecka, kad otvoris vrata snajper te ceka!

Seks od 60 milijardi dolara, solidan rekord za jednu kurvu svačiju

Zaboravljamo cenu demokratije, m

Nebeski narod, hrišćanski, pošten

послушајте макар увод. ковић зна да објасни.

https://www.youtube.com/watch?v=kq9zgcEtt88

Ković, korona sa blagim simptomima

Animedžinbl, mislim da je Tramp oduševljen, "ok, bomb them"

Najebaće opet Vučić sad kad ode u Kremlj da objašnjava zašto je preselio ambasadu u Jerusalem protivno interesima SSSR-a

Pa onda u Peking da naruči robu za još pola milijarde zarad očuvanja bratstva kineskog i srpskog naroda, pa onda opet za Ameriku da čestita Bajdenu pobedu i uruči pozivnicu na vruću jaretinu "kod Miće"

Pa kod Merkelove da joj objasni šta mi hoćemo, a mi hoćemo Kosovo nazad i punopravno članstvo u EU, Merkelova će reći "mnogo hoćete", Vučić odgovara "pa dobro jel možemo bar nešto da dobijemo" Merkelova "da hahahaha"

Ali nas to ne sprečava da mi pravimo fabrike puteve i sve ostalo