Prijava

Ovde kacite dramaticne trenutke sa sajta, svadje i traceve, konflikte i sl

Prištevac promenio ime u Crveni Baron

Jedan od najjacih trenutaka sigurno je afera Tilmo i njegove Tilmozode

Moderatori nameravaju da se otarase komentara u potpunosti i na forumu ostave šta jedete danas temu i pretvore vukajliju u pc govno

periplus plataplus nazvao random 13-godisnjaka sirotinjom koja nista nije postigla u zivotu

boba roka otvorila 141 nalog za pranje baba

periplus plataplus i teca su 142 i 143 nalog boba roka

olanik i pazl se poljubili prvi put 2014

Kačite Jogurtov, valsinarbov i danskog dečaka postove...

Dzimijeva defka o Patrijarhu uh

Lepo je Marko sašio prvi post

dzimi je raspala komunjara nezanimljiva jebeno sta on ima da se kaci, moze jedino na kurac da mi se okaci potomak crvene marve

jogurtova prozivka je precenjena ko i seks sto precenjuju decaci koji ga nemaju...okej je prozivka i nista vise

gnusnije je bilo ono tomidrilovo o usranoj guzici njegove devojke (imao ih je vise)

prejadnost, onako prozivati zensko koje ti da picke, nula covek

+1 peki nekako nije bilo lično dovoljno nego je stereotip silovao mada solidno svakako

Da ovo za Jogurta
Bosanci bukve glupi brđani ha ha

pa i ona je njega nesto prozivala tipa da mu je kurac kao gedora ili imbus kljuc tako nesto....ne razumem vas bele vitezove sve je u redu kad zensko radi, kad je obrnuto onda odma neko moralisanje....i to je ona njega prvo nasrala svim tim govnima iz njene bulje (a ima ih dosta)

Odabiri maltene svih defki autora valsinarb90, opšte prepucavanje sa njim na forumu, Kurajber je tu dosta postovao ako se dobro sećam...Optužbe na Dzimijev racun da je njegoc dupli, pa njegov ortak ccccc

Има ли линк до томдрил размене

Cela vukajlija je drama, kolko mi se čini, iako sam nov. Ne znam kako je bilo ranije