Prijava

Поштовани аутори сајта, модератори и администраторе,

Како у правилнику о коришћењу сајта не постоји никаква забрана за овакав начин обраћања, овим путем желимо да покренемо акцију у виду петиције за размодовање комплетног модераторског тима. Сматрамо коректним и исправним овај начин који ће реално показати да ли су аутори тренутно задовољни стањем, јер сајт би првенствено требало да служи за пружање забаве ауторима, а никако за личне обрачуне и испољавање фрустрација.

Отварам ову тему и покрећем петицију у име више десетина људи којима се смучио овај сајт због неколицине људи који га систематски уништавају дужи низ година. Многи од нас су инфериорни на овом сајту због неслагања са појединцима из модераторског тима и бивамо кажњавани пречесто не због непоштовања правила него због вређања њихове сујете. Константно смо на мети модератора којима су битније повластице које њихов положај носи како би могли да лече своје корнфлексе преко тастатуре него обавезе које подразумевају уређивање сајта како се не би заглавио у септичкој јами интернета која се смучила неким мало интелигентнијим и креативнијим људима па су од ње побегли на овај сајт као оазу на домаћем интернет небу и сада ни ту не могу да се опусте и зајебавају квалитетно због горепоменуте екипе. Положај модератора користе како би остварили напредак на ранг листи сајта због превелике љубави према виртуелној слави, а сваку критику, чак и добронамерну схватају као личну увреду и удар на њихов кредибилитет (за који само они и група полтрона мисле да постоји), па је у старту гуше репресијом и константним бановањем људи којима непрофесионализам и лоше људске особине (које чак и на сајту забавног типа испливају) сметају. Схватамо да модератори нису плаћени за то што раде и да су се модерисања највероватније прихватили из љубави према сајту, али скрећемо пажњу на то да се према сајту понашају као родитељи који желе да све учине детету па од њега праве индивидуу неспремну за живот. Тако је и сајт опустошен и интелектуално осакаћен јер овакву климу шовинизма могу да издрже само особе без интегритета које су као такве недуховите и незанимљиве, што се јасно огледа у броју посета сајту који је константно у опадању, које чини и материјалну штету самом власнику сајта јер примања зависе управо од тога колико људи посећује сајт привучено квалитетним садржајем какав управо стварају људи који су изложени прогону неколицине.

Да ли је сајт дужан да трпи због међуљудских односа модератора и појединих аутора? Није. Зашто поједини аутори имају сву могућу заштиту па се на сам помен њиховог имена или за сваку ситницу која само асоцира на њихове животне бламове банује и по пет аутора одједном? Док се са друге стране игноришу или недовољно строго кажњавају вређања и дељење приватних података и фотографија аутора и њихових чланова породица, само зато што ти аутори нису у добрим односима са модераторским тимом или појединцима из њега, или пак неће да буду полтрони за мало интернет славе. Интересантна је појава труд модератора да што више посетилаца сајта упозна уживо и гради једносмерне пријатељске односе поучени тиме да се људи на основу тих односа односе благонаклоно према модераторима и не доводе у питање њихове погрешне одлуке, али повратних информација у том пријатељству нажалост нема јер је појединим модераторима једини мотив управо положај који на овај начин чувају и армија дупелизаца, одобравача сваког поступка, колико год небулозан био.

Да ли мислите да овакви људи који ради мало моћи, па макар и на интернету, газе рил лајф пријатељске односе и цензуришу сваки покушај побуне због њиховог понашања, уклањања свих неподобних, па макар и по навијачкој основи, треба да буду нека власт било где? Они који досађују свуда по сајту својим типичним причама са крсне славе о политици и критикују праву власт у овој држави и њихове поступке, а заправо раде исто на доста мањем терену. Цензуришу, праве велике грешке због којих се доста људи побуни (а није их много остало на сајту), па онда покушавају да их смире неким дечјим такмичењима или одбановањем неког раније отераног члана. Чак и кад банују не остају доследни него одбанују људе под изговором да то раде као услигу, не желећи да признају да су погрешили као што сваки човек греши, осим безгрешних (по њима) модератора. Наравно, неки од модератора су коректни, али тражимо из принципијелних разлога да сви оду са функције, јер не поступамо по двоструким аршинима као неки. Једноставно, већ су ту јако дуго, уљуљкани у своје “положаје”, што им даје привид да немају конкуренцију, да су недодирљиви и да су важнији од самог сајта... Због тога им је често искривљена перцепција услед субјективног поимања многих појава на сајту.

Позивам у своје и име још неколико банованих модераторе, да сами затраже од Кајзена размод јер он ову тему сигурно неће видети, уколико уопште цене мишљења ово мало људи што није побегло са сајта. Ретко ко ће се супроставити нашем мишљењу, а они што мисле другачије нека образложе зашто не треба разрешити овај мод-тим, ако су уопште способни да дају неки задовољавајућ одговор. Молим да тема прође без глупог спема са оним гифом кад се црнац нешто копрца и пише ДИДНТ РИД ЛОЛ и осталим глупостима. Сви који су за нека кажу. Надам се да правила сајта нису прекршена овом темом и да нема разлога за закључавање и бановање мене и људи који су учествовали у склапању саопштења, у супротном то ће бити још један доказ свега наведеног.

Засад предлог подржали:
pseto88
Dzonovan
омбре
Данкан Фергусон
Luks
Glavni
KBO!
ollanik
Clannad
Mentol
Shomy23
Слепи Ретард
Boxer
Трошаринац
Mjetalna Lama
Tandrcak
Луди Чак
Маестро ♦
Anarchyst
Без Шећера
Analni penetrator
Шоми
Шљиворад Тртовић™
Аутобус
celt
CapooN
JUGOSLOVEN123
Leprikon
Dilan Dog
sijalica
Ciklon
Роки Билбао™
Loksi
Браћа_Шнајдери
Kobe braTe

krajnje vreme za ovu temu je...da ovo opet bude sajt zanimljiv,a ne stresan

Aj ubij se. Koga boli kurac uopste za sajt i za neku pravdu na sajtu. Ionako bleji 20 ljudi na njemu. Idi radi nesto umesto sto glumis revolucionara ovde.

Не сери рабине

Kao što se vidi iz gore priloženog podržao sam ovo u fazi nastajanja ideje ali evo da podržim i ovde da ne bude kako me neko stavio na spisak jer mi pucao kurac.
Takođe uzmimo u obzir da je ovaj spisak skoro pola aktivnih ljudi na sjatu i samo ta činjenica treba da vam uključi neki alarm u tim tvrdim glavama moderatorskim.
Polako ali sigurno sajt se pretvara u demotivaciju ili leptiricu i ako imate imalo časti skinite se sa funkcija pa da vidimo šta i kako...

ovaj rabin isfrustrirani klinac neki stalno kenja ovako,vrv ga u skoli urnisu ljuto

Rabine noobe baš zbog toga da ne bi bilo samo dvadeset. Uvlači se modovima na nekoj drugoj temi.

Ок, дакле од 20 људи имамо 18. То је то мислим.

Nisam nešto osetio gnev i iskazivanje moći mod tima ali što reko jedan moj jaran kad se zapalila kuća u naselju "Nek se nešto dešava".

Rabine noobe baš zbog toga da ne bi bilo samo dvadeset. Uvlači se modovima na nekoj drugoj temi.

Serem vam se i u modove i u vas. Sajt su usrali nejebac i slicni sa krajiskim humorom. Sad je ionako sve u kurcu.

Видим да сам се нашао међу потписанима, и не знам шта посебно да додам, кад је Јебач све рекао. Ја сам увек за промене, а што се сајта тиче неопходне су му јер нас је овде остало као у једном школском одељењу. А некад је сајт био врхунски занимљив. Слажем се да модератори у многоме доприносе томе да се поготово форум убија спречавањем било какве дискусије кад расправа уђе у мало оштрији фазон и онда падају банови, па тужакања, па кукњава, па одбани итд... Мени је мука од тога, а и овима горе. Да не причам о закључавању тема или бану за некропост. Аман, људи... Докле више са издркавањем и сујетом, кога бре боли курац од нас 38 овде да ли је неко некропостовао, или написао СТРИЦ на теми о кућнимљубимцима. ИСлулирајте, нисте модератори у оно славно доба сајта кад је на форуму дневно писало 10 000000000 људи, кад је Јовичић свакод дана отварао по 5 тема, кад је форум гледао још неко паметан сем мурије и пандура којима се и овом приликом серем у уста као и Вучићу.

Слободно се колективно размодујте, па да видимо да ли ће сајту бити горе. И не мешајте ви који сте сујетни, размод са нечијим мишљењем о вама. Нисте добри као модератори, а са већином сви имамо добру причу са вама кроз форум, коментаре... Дакле, ово је само питање даљег функционисања сајта, не улазим превише у дубину целе приче, али чињеница је да је много занимљивих људи отишло одавде због модераторске сујете. И раније се то дешавало због Блек Хола, Малог Прста, па и Корлеа, али тад је људе болео курац, остајало је стотине људи на форуму. Сад једним усиљеним баном навлачите гнев половине активног дела сајта(нас 17) и кварите иоанко пољуљану атмосферу. НИСТЕ МОДЕРАТОРИ ИЗ 2009. године, па се зато понашајте у складу са садашњим бројем чланова. А како видим да не можете да се изборите, размодујте се. И обавезно да неког од вас замени ПАНИНАРО, да после 4 године имам разлог да сочно опсујем модератора.

Некако сам поносан на себе што сам баш данас, овога тренутка одлучио да бацим поглед на форум из офа, јелте....
Имате пуно право.... Костић је био јебено злато за ове модове сад, квалитет је раван курцу итдитд, да не тупим много... Једино кога би оставио, то је Цик, чини ми се да је једини модератор који посао обавља објективно и да га боли јајо за већину ствари...
У сваком случају, да треба мењати нешто, треба, почело је давно да прељева... Имате моју подршку, иако је равна курцу, јелте... ♥

Vidim rabine ti si dao nerealan doprinos kvalitetu i humoru na sjatu. Svaka ti čast.

slusaj...stvar je u tome da bih jako jako zelela da imam dete, to jest, volela bih do kraja ove godine. ti znas da sad, ovakva, ne mogu, nema sanse ni da pricam sa nekim. to jest, nisam bas autisticna daleko bilo, ali ja u klub ne idem ovde sam sama nema nikog dok ja sacekam leto a volela bih da se porodim do kraja godine. tebe znam. to jest. sad sam primorana, a znam te. volela bih da me napumpas i tako bih volela to malo stvorenje, ako hoces, mozemo sve. samo, brine me to u vezi sa seksom. ako u tom trenutku ne umrem, boze. tako da. stvarno bih volela da imam to malo stvorenje d kraja godine

Циклон је већ неколико пута рекао да му се не модује више, тако да му неће тешко пасти ово иако тешко да ће се десити стварно.

Још једном да поменем, нису сви модератори проблематични и са некима имам сјајан однос, али мора неки рестарт да се уради.

Ja bih volio da se modovi predlozeni za razmod inate i jos vise se blamiraju sa popusajima svoje vickosti.

Marko, treba Kajzena obavestiti ako već nisi.

И наравно немам амбиција да опет будем модератор па као истерујем ове, имао сам жељу некад да модујем чисто да бих се зајебаво што више и пресело ми је, ето.