Prijava

Ja sam tad imao neki hijatus s dolazenjem ovde, propustio. Kad sam dosao, rasni je vec bio okarakterisan kao ludak, al niko nije ovo spominjao

HAHAHAH

Znam za ovaj incident ali nisam odmah povezao sve, davno bilo haha kakav classic

Ja isto, znao sam samo da je u nekom trenutku Rasni kačio govno na forum, ali ovo je legendarno.
Pola sata već vrištim...hahahahahaha...BOLEST

Top 5 momenata vukajlije ikad nema tu šta

hahahaha jebeš mi mater sećam se ovog trenutka.. imao sam 14 i tek se registrovao na sajt.. posle se još pitam zašto sam bolestan

Ali "sad ću da se poserem na njega" iz čista mira brt...

“Sada cu da nestanem” ali na vecem levelu

au brate, ne znam kako sam ovo tek sad video.. kakva okrutnost, kakva zloba, brat rasni pokazao kako se piša(kenja) po ljudima onako najjače, još pita kao koji broj ti treba hahahahah.. rasni pripadnik arijevske rase!!

mislim da je nekome trebao taj broj stripa ako se secam dobro a rasni naravno nije bio dobar ni sa kim na forumu

jebem li ga, i na toj temi sam pricao, najverovatnije je plasticno govno, cenim da nije jednostavno ovako da centriras i da se poseres po meri u krug po necemu ko onom tocilicom za sladoled.
ono, nije da sam srao po stripovima pa znam, al nagadjam.

Brt kakvo bre plastično govno, ono je autentik govno čoveka sa zavidno dobrom probavom

Čak je naglasio da je dan prije jeo PALENTU haha

Beše ima neka tema gde se kače ovakvi biseri vukajlije?

Onaj što tražio da mu plaćaju kartu za voz da igra fudbal sa njima. Jako mi je i ono kad je neki tiket bio u pitanju, ostala jedna tekma čeka keca, svi mu pisali da brani tiket, on retard uplatio još gomilu para na keca hahah.

Maestrov tiket je bio, al je neka druga budala branila keca, kecom.

Poenta jeste da je svejedno da li je Rasni zaista srao ili nije.
Ako nije srao i provaljen je da nije Rasniju je žao što stvarno nije srao.

Ukoliko jeste srao jadno mu je (što se i videlo neposredno nakon objave jer jer tražio brisanje svega), ispao je teški degenerik iako je napravio megahit ali i istovremeno postao uticajni forumaš.

Osećanja su podeljenja.

HAHAHAH to je čuveno gambijevo BRANJENJE tiketa