Prijava

Da li neko vrstan u fotošopu može da kreira mim u kome tilmo sreće van persija u foajeu prosečnog beogradskog hotela, dok istog marijana leči konjskom placentom, molim

Bonus poeni za prateću tilmozodu gde se njih dvojica sreću u hodniku istog tog hotela i klimaju glavama jedan drugom. Onako, iz respekta. Sa kačketima

Rasni postao uticajni forumaš šaljivog sajta lol

Na forumu na forumu ljutog trolovanja

Ajde što je govno pravo makrobiotičko, i što ga je laserski precizno postavio na sredinu - ali što je strip savršeno očuvan, garant je bio neki dobro čuvan kolekcionarski primerak. Ako fekalija nije probila koricu, mogao mu je poslati ostatak.

Organolepticka svojstva rasnijevog govnota

Rasnijeva suština nije što je ušao u anale već što je izašao iz istih lololo

Hehe a kao pise stonks a ne stocks jer on toliko nista ne zna, ludo skroz

Gambe, to je standardna stvar kod meme man-a.

Gambi, kako ne znaš taj mim format

Lol nisam video uopste taj format do sad :(

Pa dobro, eto i ja do juce nisam znao za rasnijeve ekskrementalne avanture

gambi sve je to pocelo kad su ovi na reditu se dogovorili pa rknuli akcije gamestopa u nebo, i jebali kevu velikim investicionim kucama sto ih sortovali. pa onda kao nista ne znaju, stonks, ludo skroz sto ti kazes.

ima razlicitih opcija:
https://i.imgflip.com/5owe0h.jpg

je l zna neko da programira rubi rubi rubi rubi

јебач пресретач
Da li neko vrstan u fotošopu može da kreira mim u kome tilmo sreće van persija u foajeu prosečnog beogradskog hotela, dok istog marijana leči konjskom placentom, molim

Al ovo se stvarno desilo, ozbiljan sam.

I klimnuli smo glavama jedan drugom.

Posle sam se razmišljao da zovem dejli mejl i da im prodam informaciju za 10k evra.

Al sam odustao jer sam dobar čovek. A i samo je nas par bilo u hotelu pa bi me provalili.