Prijava

Bez loženja molim, a i treba mi prvo da oćemo s vama u državu lolo

Naročito je simpatično to podrazumevanje autonomije

Bez vas još bolje, otvorimo kul neke ambasade po Banja Luci, imamo stolicu svoju u UN-u. Idemo na svjetsko u fudbalu...

Dajemo jedni drugima po 12 poena na eurosongu, svake godine imamo 2 predstavnika umjesto jednog.

Nisu ni Crnogorci budale, s takvim stavom otjerate svakoga. Ta će meni Beograd nešto naređuje. Republika Srpska nezavisna i nepokorna.

haha Jovo, nemoj to da mi radis ima se ujedinimo ščuo!!!!

ps vidimo se kod arene za 7-8 dana lolo

Ma jebač je strani agent poslat da unosi neslogu među Srbe.

Šta će biti kod arene, nisam u toku?

Nisu ni Crnogorci budale, s takvim stavom otjerate svakoga.

A ko smo to mi neki drugi narod je l'?

Cepanje srba jošjedared uspešno, Soroš desu moji novci???

RS da postane zasebna drzava, postala bi glavna Srbija za mjesec dana, Srbijanci su i onako najgori Srbi, to se zna oduvijek

Poslije Hrvata naravno

Najbolje čemu plidu može da se nada je da se priključi RS Srbiji, da vide malo trans-drinci kakvi smo mi cis-drinci, ima odmah da se vrate u zagrljaj Sarajeva

Bukvalno bi trajala ta zajednička država dva semestra, razmena studenata iz banjaluke i begea, dolaze banjalučani ovde beograđani im objašnjavaju kako se pali svetlo i da im ne trebaju sveće, rukuju se u rukavicama sa njima i to

Šta će biti kod arene, nisam u toku?

nista, kao ni prosli put, samo se malo prosetamo, ima tu lepih butika okolo i novaxov restoran pa svratimo tamo na pljeke lolo

mozda sednemo sa srkijem malo, u sto bi to bilo dobro :D

A ko smo to mi neki drugi narod je l'?

Rekao sam to u afektu, ali je bilo nepotrebno podjebavanje s tvoje strane.

Haha a jbt jovo, pa nece jebac valjda plidua podjebavati u ovakim situacijama

Jovo u afektu si ovih dana nešto češće, poslušaj me izađi malo u prirodu lijep dan i nemoj slušati caru kad su ove teme u pitanju loži te bezeee

Išao sam već ovih dana na điranje bajkom. Zapičio do Karanovca, 30 kilometara napravio.

Jebac: daj da prodam masnu foru jovoru valja ga jebucnuti

Pliduu: jovo slusaj me lozi te cara

jbt

realno, idite vani i dirajte travu. pogotovo jovor.