Prijava

Koji posao smatrate da iziskuje najmanje truda i energije u odnosu na satnicu koju placa

Radnik u video klubu

Oni sto ih placaju da spavaju kad reklamiraju krevete i one propasti

Prodavac sladoleda pored zamrzivaca na ulici

Ћерач дивљих таксиста на наш подгорички аеродром.

Transport novca i vrednosti u security organizacijama. Angazujete banka sa vremena na vreme, daju ti zastitu, zajebavas se vozikas tamo vamo, plata priblizna drotu prasinaru a sansa da ti neko presretne vozilo i otudji novac jednaka prolasku meteora kroz obruč basket terena u kraju.

Црвени барон
Prodavac sladoleda pored zamrzivaca na ulici

PRODAVAC KUĆE NA KOSOVU HA HA

Чувар флаша по свадбама. То ладно постоји, само да знате.

Transport novca i vrednosti u security organizacijama.

trebao sam ja da vozim neke alarme kurce neke za sekjuriti ali nisam polozio. tek nakon 10ak dana ispao ovaj posao, jbg nisam znao, verovatno bih stajao u liliju i gledao da neko nesto ne ukrade a to mi je vise za temu najgovnarskiji posao

Fala bohoru sto me prati po forumu

Hahahah Boh

Dirigovanje.

Edit: tek sad vidim da piše "najlakši" ne "najlepši" e jbg

A opušteno lepi nije da mi je sad neko cimanje XD

Profe ovo moje može i u najlepši
Boh daje univerzalne odgovore

Бохор
Црвени барон
Prodavac sladoleda pored zamrzivaca na ulici
PRODAVAC KUĆE NA KOSOVU HA HA

HAHAHAHAH

Ostao bih pri pridevu "univerzalni", tebra:)

Najlepši

1.Smare
...
5. Manča
...

13. Prof
14.Marvelj

Obezbeđenje u butiku, fotograf, herbalajf sektaš, pop, starleta, jebeni LAJF KOUČ itd. Bilo ih je već dosta na "Najgovnarskije zanimanje".

a sansa da ti neko presretne vozilo i otudji novac jednaka prolasku meteora kroz obruč basket terena u kraju.

ovo se mnogo cesce desava nego sto mislis

prvo sto su ti balvani nikako obuceni...a desavalo se i da debili izginu krenu kao da brane novac pa ih porokaju, ono boleo bi me bas kurac da me presretnu da branim te pare za 40k mesecno jos bi im pomogo da spakuju pare

Brat od tetke kontrolora leta