Prijava

Aha, mislis da je tako?

Ili si mozda pripadnik "Kobri" koji radi za 40 iljada i mozda vozas ministrovu zenu na masazu, pa tetku na pedikir, pa babu na pijacu, pa svalerku na hidrokolon terapiju, pa kera kod veterinara, pa babu sa pijace, pa ministra kod svalerke, pa ministrovu zenu kod svalera, pa ministra kod zeninog svalera, pa ministrovog sina kod njegovog svalera, pa ministra u vladu, pa ministra na rakijadu u Pranjanima, pa u 3 ujutru ministra i Dacica sa rakijade u Beograd, pa u 8 ujutru ministrovu cerku izjebanu i ulipanu od sperme kuci, pa Vulina po bombonice... Pa taman dodjes kuci da malo prilegnes, a ono izbije zurka kod Mitrovica, vozi sve ministre na Dedinje.

Osim ovog za Kobre (ako se nešto nije promenilo) i za 40K dinara, sve ostalo je savršeno precizan i istinit opis tog posla. Doduše, tu je i ta pogodnost da postoji ogromna verovatnoća da sa mesta vozača direktno avanzuješ na mesto državnog sekretara ili viceguvernera, a uz malo sreće i ministra lično.

Хахахах Бата Сале није баш тако али оно знам возача у амбасади , пар кућа од мене буквално овако како сам навео , кад сам ово писао горе писао сам по томе како је њему а за министре је исто око стотке али јебига то им је посао да возе министре тамо вамо никакав напор није то зато сам навео то под "најлакши посао"

Ja sam pisao iz iskustva ortaka koji je u kobrama i tera auto za jednog naprednog iz vlade.

Brate, vozači državnih službenih automobila.su žešći retardi.

Jel vam kobre čuvaju čitavu vladu?

Upoznao sam vozača ambasadora susedne države, pa to je jebena anarhija. Loče viski, divlja. Ja ga pitam, brate kako ćeš nazad za Bg jbt, kaže, diplomatske tablice burazeru, niko mi ne sme ništa.

Тилмо зна о чему причам

Бата Сале , њему је такође у опису посла да лаже шта ради и колико прима пара :))