Prijava

Pa budaletine samo brane pare jer su osigurane

Ma daj pez ko će te presresti u Beogradu ili nekoj manjoj sredini? Garantujem ti, providan da je kombi, kamion, šta god ne bi ga niko napao. Pa nije Beograd favela.

pa bilo je u bg nekoliko slucaja i u novinama da su presretani, i jedan lik je ubijen zato sto je potego pistolj na ove

inace najlaksi posao: profesionalni kikbokser

Kako je kikbokser uopste "lak posao"?

Inace evo jos jedan od najlaksih poslova

https://pbs.twimg.com/media/AuVaxSOCEAAXo39.jpg

Takodje bih naveo i ono zanimanje "bivsi muz Goce Trzan"

Nije direktor lak posao toliko, drugi jaci igraci kradu preko tebe, a ti uzimas deo i pazis da ne ne izvali neko jer ako izvale ti si taj koji je najebao

Nije direktor lak posao toliko

Nije niko ni rekao da je lak

Nisam se probudio kako treba nisam video ovo zet xD

najbolji odnos novca na ulozen trud je neki sef otseka ili kako se vec kaze na srpskom kad firma bas velika a imas do 50ak ljudi koji ti odgovaraju preko jos jednog sefa. sve vise od toga postaje zajebanije i trazi da umes da taktiziras dugorocno, sve nize od toga je posao ko i svaki drugi, a ovaj nivo kad imas 2-3 coveka ispod koji se ustvari jebu sto mile mrzi jovanku i ostala sranja a ti kao pravis neku strategiju koju ustvari ne smisljas, moze bukvalno sa 20% mozga/vremena da se radi.

Celt vidim da nemas iskustva sa leadershipom

Pedagog u osnovnim školama. Sjediš i ne radiš ništa, onda se djeca potuku, dođu kod tebe, ti im kažeš da ne treba da se tuku i to je to. Ne znam koliko se plaća, ali svakako previše. Kontam možda na zapadu ljudi na ovoj funkciji poznaju osnove psihologije ili tako nešto, ali kod nas je to teška ladovina.

Jeste kod nas se pedagozi zaposljavaju tako sto ih kupe kamionom na mitinzima vucicevim, pa nema sanse da osnove psihologije znaju kao ameri eeh da smo makar malo kao amerika

Jeste pedagog teška ladovina ali realno baš smor posao. Čitav život si u toj obrazovnoj ustanovi, i to sa derištima razmaženim. Nekako sam u tripu da ljudi koji ostanu da rade u toj osnovnoj, nikada ne odrastu. Napreduj malo jbt, bar u srednjoj radi :/

Jeste pedagog teška ladovina ali realno baš smor posao. Čitav život si u toj obrazovnoj ustanovi, i to sa derištima razmaženim. Nekako sam u tripu da ljudi koji ostanu da rade u toj osnovnoj, nikada ne odrastu. Napreduj malo jbt, bar u srednjoj radi :/

Da, generalno su svi ti školski poslovi takvi. Al kome to ne smeta, biti pedagog je do jaja. U srednjoj je već druga priča, u srednjoj su te tuče ozbiljnije, još se pojavljuje droga, noževi, seksualno zlostavljanje itd. jeste da tebe kao pedagoga opet boli kurac, ne intervenišeš tu mnogo, ali je jebenije kad preko puta tebe sjedi tinejdžer manijak u razvoju, nego kad je u pitanju dijete do 14 godina

Zavisi od skole do skole
U pojedijim skolama imas sve slicjo kao u srednjoj, imas gde se klinci od 10,11 godina lemaju ko blesavi, pa vrsnjacko nasilje itd.

Zavisi od skole do skole 
U pojedijim skolama imas sve slicjo kao u srednjoj, imas gde se klinci od 10,11 godina lemaju ko blesavi, pa vrsnjacko nasilje itd.

Istina je i ovo, drugacija su vremena sad. Klinci su vece budale, a jos sad gomila skola drzi zajedno mentalno bolesnu i zdravu djecu, pa to doprinosi generalnom ludilu...

Pa da, da je ovo ono lijepo vreme klinci bi se druzili oko vatre, svirali pljuni i zapjevaj moja jugoslavijo na gitari i svima bi bilo lepo hahahaha

Jako loš pokušaj prozivke/provokacije.

, drugacija su vremena sad.

ti se druze sam prozivas

Možeš ti to bolje, potrudi se.

Sad cu se potruditi, evo pisem jedan poduzi post samo sacekaj