Prijava

Bice to trnovit put, pun psihickog pritiska, nepravde, iskusenja, trenutaka kada ces pomisliti da odustanes, trenutaka kada ces osetiti da zivot zna nekad da udari jako nisko ali zapamti da sve lepo i lose sto ti se desi na fakultetu je uvod u zivot. Naviknut ces se na uspehe i poraze, onda kada ga zavrsis i ako sve bude okej, ovo prvo ces dozivljavati mnogo cesce. Kada ti bude tesko tokom fakulteta i pomislis da odustanes, seti se ovih mojih reci i ovih ljudi. Mozes ti to vuce, uz tebe smo

Hahahahahahah a nisam znao da ce se ovako pateticno tumaciti ali moram malo da skrenem sa suhe zajebancije i da podvucemo sta je fakultet zapravo

združi se sa jevđom

Ne znam da li je neko dao taj savet, ali batalite vi to lepo na vreme pa na zanat. Nema vajde od skole.

1. Ovo za tetke iz administracije sto profesor rece je velika istina. Budi dobar sa njima.

2. Sad ti je period da loces kao nezdrav. Kasnije ces biti suvise mator da mnogo pijes, a da ne odbolujes tri dana posle toga.

3. Sto se droge tice samo trava, ali povremeno. Nemoj da budes hasisar.

4. I sada ti je period da jebes sto vise. Jos ako ides na medEcinski kao sto kazes pa jbt. Obrnuo si igricu.

5. Ako ides u Bg na studije ne idi u KST ni pod razno.

6. Ako nisi u nejtiv gradu da i dalje zivis kod roditelja dok studiras pasteta, supa iz kesice, majonez i kecap su tvoji najbolji prijatelji u drugoj polovini meseca.

7. Ne svadjaj se i ne protivureci profesorima ni za zivu glavu nevezano za temu. Ja sam zbog toga dva puta studirao, jebem ti mene, 5. oktobar, Milosevica i Kostunicu.

прикључи се фармацеутској мафији ту су паре

Ovo je najbolji savjet ovde.

P.S. Plidu, ko je dama na slici?

fali jos saveti za polazak u osnovnu,pa da se kompletira skolovanje.

Ajmo jedan rezime svega što smo za sad naučili:

pij

drogiraj se (povremeno i umereno)

jebi

ubij se čim pre

priključi se farmaceutskoj mafiji

laži, foliraj, pravi se da si dobar sa svima

specijalizaciju obavezno na kosovu

Ako je medicina u beogradu, idi obavezno u vasu citaonicu i kafenisi s ekipom ispred ceo dan, uci iz skripti sve za 10 lagano i kukajte drugima kako vam je jako tesko i ucite po ceo dan heh

kupi diplomu i ustedi vreme i novaca.

Odlican rezime djoto

Nemojte studirati u svom gradu, a ako ste u mogućnosti zapalite u drugu državu!
Za dalje upute, vratiti se na Đotov poslednji post (naročito prve tri stavke).

učlani se u grupu studenti beogradskog univerziteta i ostavljaj humoristične komentare da te primete i prime u klan. Kupuj rakiju od onog Koruge administratora - KORUGOVAČU čak i ako je ne piješ i posećuj sve SBU žurke. Tamo izgubi novčanik i jaknu obavezno i posle pitaj u grupi da l je neko našao da znaju da si bio. Piši pesme o menzi i satirične tekstiće o stanju u državi i kači tamo da skupljaš hiljade lajkova. U menzi se beči na hranu kao fuj krompirići. Kukaj da nemaš pare al imaj ih obavezno. To je to šta znam rekli su ti ostali sve. Slikaj svaku ocenu i kači na stori itd

Histologiju i anatomiju uči od početka(oktobra) iako ćeš moći da izadješ na ispit tek u drugom semestru, gledaj da genetiku i biohemiju daš odmah, dok je još sveže(sigurno si se spremao).
Moja preporuka je da uzmeš zdravstvenu negu kao izborni predmet, mani se latinskog.
Srećno Vouče :)

Biohemija nije na prvoj godini. zdravstvena nega ne postoji

ахаххахах

Sta je ovo stomatologija? ko pominje stomatologiju