Prijava

Kad me ti budeš plaćao, Tilmo, prenosiću:)

A ako oćeš učestvuj, ako nećeš nemoj. Napravi ti sajt za postere i reakcije, tipa, prvi neću doći da se registrujem.

Kaizenov je sajt samo tehnički, ovako je naš i ae se sprdamo ako može:)

Što si mi obrisao temu za takmičenja Liga Šampiona Vukajlije i Liga Mladih Talenata Vukajlije.. lopovi.. prokleto vam bilo svako moderatorsko takmičenje i proklet bio svako ko u njemu učestvuje

За шта су карте профе

U zadnjih 24h imaš petnaestak definicija od kojih su tvoje 3-4, agilni je napisao 4-5 i to je to.

Kajzen ima dve opcije, da vrati postere i reakcije i zameri se vučiću. Organizuje takmičenje gde deli tablete za reakcije i lansira sajt u nebesa.

Ili da sajt pretvori u forum tipa ana.rs, ne sprdam se, ovde je forum jedini deo sajta koji je aktivan. Malo preuredi i to je to.

Defonicije su izumrele ko dajnosauri jbg.

Не нису изумрле не лупај

koji forum jebeni, mali mujo i bob rock se pokenjaše po svakoj temi jbt

...ili da organizuje takmičenje oktobar fest u definicijama lolek.

Lol, zamisli. Koja fora, e. Ovo bacanje prašine u oči ne bi upalilo ni kod Bohove sestričine

Thilmo, sve si ti u pravu...ali izgleda i da si autističan malo. Postera i reakcija više nema. Barem za sada. Njegov je sajt, njegove su pare. Da li bi ti lično platio da opet budu posteri i reakcije? Ne bi, naravno. Kapiram frustraciju što nemaš, omfg, "beneficije" od postera i reakcija - jbg, tuži kaizena ili, ono kao,idi sa sajta. Ja ovde pokušavam malo da nas okupim, zezamo se i to je sve. Da li će to dići posetu, popraviti brojke - i ne interesuje me. Vazda sam pravio takmicenja, i dalje ću. Učestvuj ako oćeš, ako nećeš - meni egal.

Kul je biti negativan i kenjati samo. Srdačan.

ne bi mogli prici nekim memovima koji prave neke srpske fb i insta mim stranice.

Jel imaš neki primjer? Ako ima kvalitetnih mimova i zajebancija da zapratim koju

Dal se pominje uklanjanje postera zbog Vučića?!

Autocenzura klasicxna.

ne pominje se zbilja

Na vidim tilmo pomije Vučića pa se mislim dokle ce da ide...

A brate, šta da kažem...

Još nešto manje od 34h do početka lololo:)