Prijava

http://mondo.rs/a1136794/Info/Drustvo/Reklama-za-Lidl-on-je-visok-ona-niska-Zorana-Mihajlovic.html

Vidim da se povela debata o tome da je reklama "uvredljiva za zenski rod", pa me zanima vase misljenje o svemu tome. Licno smatram da je feminizam previse uzeo maha i da pocinje ozbiljno da ugrozava prava ljudima na slobodu govora i misljenja jer se svako malo javlja neka NVO koja toboz brani "prava" zena, kucica, macica i ostalih gluposti. Ovo mi je jedna od debilnijih stvari u poslednje vreme za koju se povela diskusija, pa eto ako hocete iznesite svoje misljenje.

Ехх, немци су то.

Zbog cega je seksisticka? Zato sto je muskarac visok, a zena niska? Obzirom da se visok odnosi na rec kvalitet koja je muskog roda, a niska na cenu koja je zenskog roda ne vidim nista seksisticko u tome..

Jel moguće ovo? CIJENA znači imenica ženskog roda, mora biti NISKA, ne moze "nizak". Isto tako, KVALITET znači imenica muškog roda. Ajde to što se uvijek neko trigeruje oko svega, ali ovo je baš debilno.

EDIT: bio si brži par sekundi

Lidl je za sirotinju

Vise je uvredljiva za nevisoke muskarce

Па да Мајестро, ал не може то да види изфеминизирана јединка.

Drugo bi bilo da su rekli "kako je jeftina" ili tako nesto, pa da i skontas, ali bas su to izbjegli, i opet ne valja...

Seksisticki jer su na te imenice takvih rodova stavili visokog baju i nisku ribu i kazu e ljudi na ovo smo mislili hahaha, realno uspeli su, izazvali su reakciju publike ali lidl je sirotinjska spika

добар је лидл капираш најгоре немачке ствари утоварили у србију

aj ne jedi govna krezava feminiskinjo leba ti....
ja da se pitam sad bi za tu reklamu stavio jao kako je visok (pa onda slika visokog muskarca) i objasnio da se aludira na visok kvalitet...a onda bi rekao jao kako je niska i debela i stavio malu debelu sremicu bez ikakvog znacenja da bude

Pa sta da stave, jbte? Visok toranj u Pizi i nisku kucu jer su istog roda kao muskarac i zena? Sve u svemu ovo proseravanje oko povredjenosti prava zena vec duze vreme mi ide na kurac. Feministicki lobi je zlo u najmanju ruku kao i LGBT

Visok kvalitet a niska cena.

Zaključavaj temu i tri dana bana.

Саветујем лок и да се време посвети озбиљнијим темама

velikiblek
Lidl je za sirotinju

pre 15 minuta

Da stanijinim stopalima i zglobovima debelim npr

Pogledao sam malo sinoc zadrugu, bukvalno je krs riba..U faci na majmuna lici, skracena kao februar, nista lepo na njoj nema..

A mozda i nije seksisticka nego je samo sranje
Roda>lidl

Zaključavaj i ban. Ne vidim drugi razlog za otvaranje teme do ličnog interesa, Plankton ili njegovi bližnji rade u Lidlu.

Klasična reklama.

LOK!