Prijava

Od danas link "Postovi na forumu" sa profila vode na stranicu na kojoj se vide celi postovi autora sa linkom koji vodi do pozicije u temi gde se komentar nalazi. Pre ovoga, bilo je jako teško naći stranicu u temi gde je autor učestvovao. Dodata je i prečica "moji postovi" u podmeniju foruma koji prikazuje spomenut sadržaj za trenutno prijavljenog autora.

Pretraga defincija od danas funkcioniše kao pretraga tema na Forumu. Autocomplete nalazi napisanu reč bez obzira na njenu lokaciju u naslovu!

Isprobajte malo kako vam se sviđa i da li olakšava pretragu, pa mi javite u PVT. Hvala.

Od sada se uz svaku definiciju vidi lista ljudi koja je stavila definiciju u omiljene.

Aktuelni izrazi - Desno kod definicija ispod bloka odabranih sada ima i aktuelni izrazi. To su izrazi/teme koje su trenutno aktuelne. Služi da se izbunare stare definicije i inspiriše pisanje novih.

Aktuelni izrazi - Desno kod definicija ispod bloka odabranih sada ima i aktuelni izrazi. To su izrazi/teme koje su trenutno aktuelne.
-------
Kopipejst onog postera Ovo je Beli anđeo; on je anđeo i bele je boje
Odnosno onog (originalnog) Dačićevog: znači megdan znači kale

Bas je to trebalo.

реално може и више од 3 актуелне да се појави, три је можда мало у мору дефиниција.
Али, Кајзене, реално једна дефка дневно у одабиру је мало, можда да продужиш прву страну најновијих дефки како би се нове задржале што више, обзиром да има дефки са скором 5 15 које нико не обрише и тако заузму место некој доброј и изгурају је на другу страну.
Размотри умод некога, свакако је сајт празнији него икад, нема свађе итд.

Не могу да објавим дефку, да се зна.
Izvinite, ali nešto se upravo razjebalo.
Administrator je obavešten i stvar će ubrzo biti rešena. Za to vreme preporučujemo: Vukajliju na fejsbuku ili twitteru.

administrator ipak nije bio obavešten ali stvar je sada rešena. hvala na prijavi.

E kajzene ne salje mejl kad hoces da resetujes sifru pa pogledaj kad stignes leba ti

sad sam probao radi. na kom domenu je mejl adresa? verovatno je blokiran.

Hotmail je mejl (na ovom nalogu sam hteo da resetujem pre par nedelja pa nije uspelo). Pokusacu opet kad budem na kompu sutra

ok hotmejl bi morao radi

Sad sam probao, ne stize mi uopste (proverih i Junk)

vidim sad kad se pritisne na profil odmah izbaci i definicije, super, samo što ne možemo videti ni izmeniti svoju sliku, ne možemo ni profil izmeniti. ipak mislim da nas ne mrzi toliko jednom kliknuti da se izbace definicije.

mislim, možemo valjda link koristiti za menjanje profila ili slike, ali to nas već mrzi uradit.

Predlažem da nabaviš jedno 150 - 200 ljudi. Dosadno, svaki dan sve isti.

Lol kaizene esil ti to ukinuo i profile, pa na kraju stvarno ima da nas nema

e ovako je već bolje, hvala.