Prijava

Jel može molim te da se na početnoj stranici vrati ono gde su bile odabrane definicije po difoltu prve jebote niti pišem definicije nit ih čitam ali ulazim na forum uglavnom kucajući prvo slovo v pa mi browser odmah izbaci "vukajlija.com" i ranije je bilo kulijana, ugledni i pošteni tekstovi me dočekaju nema frapiranja nema zbunjenosti, ali u poslednje vreme mi je sve teže i teže, zaista se trudim da ne pročitam ni jednu bljuvotinu što stoji tu na početku pre no što kliknem na forum ali kraičkom oka mi zapadnu ti naslovi pa me premotaju da vidim o čemu je reč i potrošim svu mentalnu energiju da mu ne lupim minus i ne napušim ga ljutito eo npr. šta me danas dočekalo https://vukajlija.com/metoda-higijene/746098
Ne razumem zašto je to sve uopšte izmenjeno na prvom mestu.

Kajzene ne mogu da menjam profilnu preduzmi nešto kaže da je requested entity too large (da da to je i ona rekla haha smešno)

pretvori png u jpg i radiće.

Kajzene Ejdus postoji, poduzmi nešto, krvavu ti mater jebem, moliću lepo.

Nemoj da spominjes Ejdusa, nije lepo.

krvavu ti mater jebem

loše ti je ovo, ali suština je dobra, preformuliši.

Mamaru ti hemofiličnu pomenem

E to je već bolje

Kajzene ne mogu da menjam profilnu preduzmi nešto kaže da je requested entity too large

turi sliku kurca umesto glave i sve ok

Onda ce biti too small

krvavu ti mater jebem

Da se banuje autorka Evil zbog pretnji smrću, a Miloš zbog jebanja krvave majke ne?

Bože pravde!

M I L O Š
I
L
O
Š

Kako znaš da se zovem Miloš?

Tako što je to jedino ime sa kojim imam božanstvena iskustva.

Koincidencija je kučka, svaka čast