Prijava

Tilmo vidim razumeš se u materiju da nisi menadžer neki možda?

Žiga me pod grudima al se moram složiti sa metalikom Sojinim Komadićem
U nekim stvarima

bas lepo sto si odlucio da podelis s nama koje su to stvari s kojima se slazes

thilmo vlada materijom ođe i mislim da je u pravu

Thilmo brka babe I zabe. Na primer proizvodnju I distribuciju proizvoda.

pa mislis li da lidl nesto proizvodi?

Pa ne. Zato je I smesno sto napusava ljude, posto prica o distribuciji proizvoda ja o proizvodnji I kolika je generalno zarada, a ne Lidlova. Znaci uopsteno. A to kakav dil Lidl ima sa svojim dobavljacima I kakvi su ugovori u pitanju ne zna niko od nas, a kamoli nubina poput Thilma. Poenta moje price je bila da je pile moguce proizvesti za te pare I da nije ni bolje ni gore od pileta koje se inace konzumira.

Sojin_komadić
Thilmo brka babe I zabe. Na primer proizvodnju I distribuciju proizvoda.

Ne znam da l' da se upuštam u objašnjavanje očiglednih stvari vama zaludnima..

jebo i meni pas mater đe se uključujem u raspravu ođe

Upravu je thilmo, komercijalista to zna iz prakse. Mi ekonomisti to malo teoretski dozivljavamo.

U svakom slucaju, ovo sto kaze oprobana taktika sa drasticnim snizenjem pojedinih artikala je sasvim normalna stvar, rade to i po Realu (TiP asortiman). To je valjda stara taktika tih prodajnih lanaca.

Ignorsi Tilmo. Lepo si objasnio o čemu se radi. Klasični marketinški trik.
Cigani ga koriste kad otkupljuju antikvitetni nameštaj. Cenkaju se oko fotolje koje ne vredi ništa i kad pristaneš na cenu, oni u nju uključe i stolicu koja vredi malo bogatstvo.

Sojin_komadić
Pa ne. Zato je I smesno sto napusava ljude, posto prica o distribuciji proizvoda ja o proizvodnji I kolika je generalno zarada, a ne Lidlova. Znaci uopsteno. A to kakav dil Lidl ima sa svojim dobavljacima I kakvi su ugovori u pitanju ne zna niko od nas, a kamoli nubina poput Thilma. Poenta moje price je bila da je pile moguce proizvesti za te pare I da nije ni bolje ni gore od pileta koje se inace konzumira.

Poenta moje price je bila da je pile moguce proizvesti za te pare I da nije ni bolje ni gore od pileta koje se inace konzumira.

LOL

a jebo mamu sad nesto razmisljam, kolko kosta inace kilo piletine u bilo kojoj mesari? jel tipa 760 din ili tako nesto, pa je ovo za 120din tolko dobra prilika da ne moze da se propusti ili....

Slažem se da ne masa stoka uvek i svuda
Gledao sam Nemce kako se gužvaju na rasprodajinu Zari jebenoj

I likovaonu sebi
Ja Srbin Mi gospoda

Petre Pane Pezose,
Kila piletine je 180 do 200din
Belog mesa ili bataka 220din.
Nije neka razlika.

Petar Pan Pezo$
a jebo mamu sad nesto razmisljam, kolko kosta inace kilo piletine u bilo kojoj mesari? jel tipa 760 din ili tako nesto, pa je ovo za 120din tolko dobra prilika da ne moze da se propusti ili....

Trenutno 220-240 dinara

Dal si gledao nemce kako se tuku u zari? Znam da zvuci kao sirotinjska spika al u njemackoj u lidlu ja jedini belac i jos jedna nemica vrv ostalo obojeni sve.