Prijava

Gledao jbg
Stoka ko stoka svuda isto

A i to sto kazes,na zeleznickoj stanici koja uvek izgleda kao horor film najveci problem nisu bili obojeni vec nemacka alkoholicarska sirotinja.
Tipa video sam dva lika kao se sibaju flasama,pegliraju,spavaju gde stignu. Migranti izgledali kao gospoda za njih.

Ma tužno ovo danas bilo.
Osim toga, pretpostavljam da i ovi nasi ludlovi kao i oni u zemljama čèù imaju mašine za otkup plastike. Odoše nam u trilepe i biznis lokalnih preduzeća za reciklažu.

Lidl je jeftin ne zato što ima najpovoljnije uslove, nego što je troškove sveo na minimum.

Mali broj artikala u ponudi, uglavnom Pl, većinu PL radi sam.

Troškovi transporta minimalizovani. Ono što ih odvaja od drugih je "cross docking". Savršen sistem distribucije gde se šleper sa robom istovari na rampi i odmah se roba utovara u drugi kamion koji vozi prema Lidl maloprodajama.

Zato i otvaraju sve objekte u isto vreme, kad krene šleper, mora da dostavi robu svim objektima. Jedno gorivo troši.

Tu štede na radnicima u magacinu, magacinskom prostoru, komunalijama.

E zato su oni, između ostalog, jeftini.

Kontrola troškova.

I sad neko ko nema pojma kenja kako oni uzgajaju banane i jeftino pile jer im se može.

Lolo

Bukvalno procitaj sta sam pisala. Samo toliko. I ne pricaj da je neko rekao nesto sto nije. Posto je govnarski.

stoku treba jebati, nebitno dal je srpska ili nemacka
da gladuju i da se bore da prezive, skontao bih, instikt jebiga, ali ovde kod mene svako vuce 10 punih jebenih kesa iz lidla

Eto, pokušao sam da vam doćaram šta tegovinski lanci rade, kako navlače potrošače. To je ozbiljna nauka, da te navuku da kupiš ono što ti ne treba.

Deluje naivno ali izguglajte malo, ozbiljna nauka je u pitanju.

objasni nam ovo PI i PL da možemo da učestvujemo u raspravi, thilmo

Upravu je Bohor, ja sam svjedočio u Njemackoj kako se šibaju za ralph lauren košulju na sniženju u ralphovom butiku. Košulja sletila na nekih 25 evra, ljudi glave gubili

P.S bilo je i balkanaca ali preovladavali su njemci

Oba su PL. Private Label.

Thilmo za menadzera lidla u srb

Odo si. Ne mog se smaram više. Samo sam morao da objasnim neke nebuloze iznešene.

Upravu je Bohor, ja sam svjedočio u Njemackoj kako se šibaju za ralph lauren košulju na sniženju u ralphovom butiku. Košulja sletila na nekih 25 evra, ljudi glave gubili

P.S bilo je i balkanaca ali preovladavali su njemci

ne kazem da nije u pravu, samo ne znam sta je poenta toga
mi smo siromasniji i poklacemo se ne oko kosulje od 25e, nego od piletine od 1e, ali ni to nije poenta, vec sam cin klanja s drugim ljudima oko toga ko ce kupiti neku stvar
sam taj cin zasluzuje kritiku i ismevanje (osim ako je pocinjen u borbi za prezivljavanje; u srbiji nije nemoguce da se i tako nesto desi, mada mislim da to danas nije bio slucaj)

Thilmo da dovodi strane investitore

ovi srbi na privremenom radu u nemačkoj dosta vade prosek nemcima

Maestro nas predstavnik na zapadu

Kad prije stize da procitas onaj komentar jebo sliku svoju

Odo si. Ne mog se smaram više. Samo sam morao da objasnim neke nebuloze iznešene.

https://i.imgur.com/oK8AHBd.gif

Ha ha ha vidim samo se bunite, a sa pitam ja vas nešto - koga ste vi žuti doveli?