Prijava

igramo igru: opici minus i saznaj kome si opicio tajanstveni autor

ja kao pravi hejter..mrzim ovu temu

Dok citate moju novu teoriju preporucujem da slusate:
http://www.youtube.com/watch?v=7AlEvy0fJto&feature=related

Gledajuci film 300 shvatio koliko je bitno raditi u kolektivu! Jedan nindza/samuraj bi verovatno isprasio jesnog spartanca jer su samuraji indiviualni ratnici, ali 300 na 300 bi samuraji sigurno ispusili jer su spartanci nenadjebivi u kolektivu. Dosao sam do prosvetljenja:
HJETERI, MORAMO RADITI ZAJEDNO!

-ako neki autor X ima 200 definicija, a hejter Y mu opici 100 minusa i ni jedan plus, moredator ce lako videti na autoru X da ga je Y hejtovao i jos lakse ponistiti glasove hejtera Y prema autoru X.
-ako moderator nadje jos 9 tahvih hejtera na drugih 9 autora moze se reci da je odradio odlican posao.

ALI!

-ako 10 hejtera da po 10 minusa autoru X ni jedan moderator nece ponistiti glasove ni jednog hejtera (osim ako autor X nije ujedno i moderator, i njegovo ime ne "        "), dajkle X je dobio zasluzene minuse, koje niko ne skida, a ni jedan hejter nije sproveden u anale
-e sad, jedini koji je tu dobio satisfakciju jeste hejter Y1, jer je njegova meta bio autor X1, zato je bitno sa svih deset hejtera obrade i mete ostalih hejtera, a ne samo svoju metu (X2,X3,X4...X10) i tada su svi hejteri zadovoljeni!

Jasno je da je malo nezgodno dogovoriti se javno dogovorimo oko toga ko je za, i ko su mete. Tako da sam odlucio da preuzmem odgovornost na sebe! Ja cu biti koordinator hejta...
Saljite mi PVT sa sadrzajem: hjeter "vase ime" meta "autor"

Kad skupimo bandu od 10 hejtera krecemo u napad! A zamislite samo sta ce da bude kad skupimo 30-40 clanova!?!??
--------------------------
Prilog za amatere:
Ne vredi praviti dupli nalog da bi opicio nekom minuse jer je nemoguce dvaput glasati sa istog IP-a...pa cak ni sa drugog IPa (recimo kod prijatelja) jer ce moderatori da vide da je taj nalog ocenio samo jednu osobu i brzo ce provaliti dupli nalog.

Kako si došao do ideje da su samuraju individualni ratnici?

PS: I hate you guys!! Oh, so, so, very much!

Piro, isto sam gledao neki film...u glavnom ideja ostaje ista

samo javi koga da pocastim i rado cu pomoci ako vec nisam.

Kad kreće mass akcija hejtovanja novih članova od strane starih?

DLZ,vec je pocela... Daj im bar 60% minusa i maximalno 10% pluseva

Takva je za sada procedura
P.S. Pozeljan je agresivan komentar na svaku glupu defku

Kako glupa tema. Da se moze dati minus na temu, dao bih bez razmisljanja.

nadrkani golube to je duh koji ovde trazim!

inace duvaj ga....

Glupo bi bilo da kazem hvala kad si mi rekao da ga duvam, ali znam si imao najbolju nameru (u skladu sa nazivom teme) - zato, duvaj ga i ti, kolega.

E, da, uvek sam se pitao sta ti je na umu bilo kad si birao tako retardiran nadimak? Sos = preliv za jela, poziv u pomoc ili nesto trece? Uglavnom, bez veze.

p.s. Svidja mi se tvoja ideja o tome da radimo zajedno i bilo bi odlicno (da ne kazem extra ili supew) da neko od vas izabere prvu zrtvu.

drago mi je, ti si cetvrti...treba nam jos 6 dobrovoljaca!

u medjuvremenu hejtuj ko i do sad...po malo al cesto

ја ћу да хејтујем модераторе, може?

S veliko zadovoljstvo će guzim gušteri.

Bice mi zadovoljtsvo da koljem sabane :) Prvenstveno tajanstvenog autora 1 i ovog drugog. Hvala na paznji i prijatno.

Hejteri, želim da naglasim da niste potrebni ovde: http://vukajlija.com/forum/teme/7512?strana=1
I stoga ne želim da kliknete na gore pomenuti link.
U novoosnovanoj stranci, upražnjeno je samo još jedno mesto!
2)Шеф штаба за геноцид над политичким неистомишљеницима (предност садистичким манијацима)
Požurite, šta čekate...
(plata po dogovoru, za ostalo videćemo)

Sa zadovoljstvom zelim da vas obavestim da je prvi napad uspesno izvrsen!

ZADOVOLJAN SAM SA VAMA!

gomila clanova je osetima mali hejt a niko ne moze da se zali, jos nekoliko ovih napada i bice svi registrovani hejteri zadovoljni...

nastavite da mi pisete PVTove, novi napad za koji dan