Tema za pušače i pušač'ce

  1. Welcome to Fight Club. The first rule of Fight Club is: you do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is: you DO NOT talk about Fight Club! Third rule of Fight Club: if someone yells "stop!", goes limp, or taps out, the fight is over. Fourth rule: only two guys to a fight. Fifth rule: one fight at a time, fellas. Sixth rule: the fights are bare knuckle. No shirt, no shoes, no weapons. Seventh rule: fights will go on as long as they have to. And the eighth and final rule: IF THIS IS YOUR FIRST TIME AT FIGHT CLUB, YOU HAVE TO FIGHT!

    i neka neko kaže da cigareta ne može biti seksi, ovde Pit razbija.

    Ajoo :O

  2. Ako počnemo sa nabrajanjem, banovaćeš nas zbog spema :)

    Pa ti meti sve u jedan post, može stati o-ho-ho. :)

  3. Frenki, nema te na temi Kladionica, da se nisi skinuo sa klađenja?

    Nikad, zamrla tema kako su bile one pauze, a i ja sam smanjio. Saće žurka pred kraj. :)

    i neka neko kaže da cigareta ne može biti seksi, ovde Pit razbija.

    Dobro sad, tu Pitu da gurneš cveklu usta da žvalja -razbio bi. :)

  4. Pit ne jebe, Edvard jebe, ja ako ikad upoznam Frenkija, i to ne bude Norton sa tablom FUCK, ja neću vjerovati da je to taj lik. Neki su mi rekli da je i ovaj na mom avataru Pit, kakva greška...

  5. nekim ljubavima prema sebi koji podsećaju na tekstove iz blic žene

    Nastavi ti da citas Blic zenu, ja cu Froma, i posle me zajebavaj da citiram Blic zenu. Mozda me i potreses dogodine. Ili one tamo.

  6. Lu, a što bi da se svađaš?

  7. Ej, ti, MALAbo, o'ladi malo, jes' čula?! Poklopcu jedan!!!

  8. Lu93, pročitaj prvi post. Nisi poželjan ovde, a ni pozvan. Šta onda hoćeš? Samo nas smaraš, ne zanimaju nas takve gluposti. AKo ti se ne svidjaju pljuge, ti nemoj da pušiš (pljuge). I produži. Pusti nas da se divimo našim malim bogovima i otpišaj. Ok?

  9. Strašne stvari. Isto kao kad bi ja ušao u "Kutak za gitariste i one koji bi želeli to da budu" i počeo da palamudim Džimiju kako je armonika zakon i da samo pičke ne slušaju Jašara i Baju Knindžu.

    Pošto nisam gitarista niti želim to da budem nisam ni jednom kliknuo na tu temu. Ne zanima me šta pričaju, ne razumem se u to i svakako ne želim ljudima da kvarim razgovor.

    Zato, ko ima nešto protiv pušača neka lepo otvori temu "Tema za nepušače" i neka tamo iznosi svoja vizionarska stanovišta o budućnosti tuđih pluća.

    Dobili ste odvojene prostorije po kafanama zato što vam smeta dim, ovu temu je otvorio neko kom smetate vi i vaši obrazovni stavovi.

    Dok sam ovo kucao pofurnjo sam jednu, a saću vala još jednu pa makar. Mrščite!

  10. :pali poslednji Winston iz pakle, sa smeškom na licu:

  11. Дајте једну да припалим, мојне сте цаве.

    Лу, дечкоњо. Љавај са теме.

  12. Koja lolčuga, i ja pušim Winston i upravo ću da zapalim poslednju iz pakle. :)

  13. Ste vas dvojica neki šizofreni dupli nalog? :)

    Nego derete li iz nargile ponekad?

  14. Ja nisam nikad, ali ne znači da neću. Samo mi se malo sere od mesta gde ima nargila, to je razlog.

  15. Ја имам велику жељу за "шишом" Френки, али и даље нисам пробао. Пролазим често поред два наргила клуба у БГ-у, у македонској и у Адм. Гепрата, али никад нисам свратио. мало ме блам, јер не знам како...

  16. Jesam, imam nargilu kući, više je suvenir, ali služi svrsi. Ali nije mi neki filing, čisto onako...

  17. Да али Гамби мислим да није мислио Френки на ово што се даје код нас у локалима, оно је неки гареж, курац мој оно дуван...

  18. Imam ja nargilu, (taman posla da idem u te kafane i da tamo furnjam) doneo mi cimer iz turske pa smo jedno vreme derali ko bolesni. Ja je metnem pored kompa, založim i sučem ceo dan. Samo ugalj menjam.

    Inače, nema dodirnu tačku sa cigarama. Tako da, dok pušim nargilu pušim i cigare jer bi počeo da kriziram. Na kraju, sa jednog kraja sobe ne vidiš drugi.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.