Tema za pušače i pušač'ce

  1. Da budem jasniji,jednim pokretom usta izbacim 2
    A i to da jedan prodje kroz drugi lagano

  2. Sad nesto razmisljam .. koje iskustvo i praksa trebaju da bi pravio toliko ... godine i godine rada :)

  3. A iz jednog izdisaja,izbacivanja dima,mogu mnogo,ne brojim,al mnogo

  4. А могу и ја по два да направим одједном, к'о да је то проблем :)

  5. Sa oba kraja usta izadje po jedan,u isto vreme,na to sam mislio :)

  6. :palicigaretu:
    Koji ste vi umjetnici jeboteeee... sad samo zbog vas ima da pusim celu noc i da pokusavam da napravim kolutic ..pu

  7. Sa oba kraja usta izadje po jedan,u isto vreme,na to sam mislio :)

    Знам на шта си мислио :)

    Koji ste vi umjetnici jeboteeee... sad samo zbog vas ima da pusim celu noc i da pokusavam da napravim kolutic ..pu

    То је све навика, лагано :Р

  8. То је све навика, лагано

    Pusim vec 6 meseci a to ne umijem da uradim ...
    Brate bolje da ste me tukli nego sto ste ovo ispisali .. sad ce da mi ode ova kutija odmah .. koja sam planirao za sutra .. :)

  9. Хахахаха, само лаганице, пробај, то спонтано дође, бар је мени кад ме брат учио, само што сам ја то научио прије 7 година ја мислим :)

  10. само лаганице, пробај, то спонтано дође

    Upravo ovo

  11. E da vas pitam .. kad ocu da napravim taj kolutic (majku mu jebem) treba li da uvucem dim ili da fuckam ?

  12. Meni drug govorio da treba da se fucka ... jebemliga ... ma ne mogu ja to.. fala vam na pomoci .. ali necee ... slomih se odje,eo treci izgoreh ..

  13. Увучеш и кренеш да га избачаш, избачиш 10 посто, па онда кренеш да правиш колутиће и сразмјерно испушташ дим :)

  14. Испушавам га редовно на клаџи. Задовољавам ли онда услове за дискутовање на овој теми?

  15. A dzabe .. izgleda mi ka da mi nije dovoljno "gust" ovaj dim ...ne znam kako cu ti objasnit ali ka da ga nema dovoljno .. providan je .. jebem ti kako tesko opisat .. Nije mi gust ka na onu tvoju sliku ..

  16. Знам, капирам, али на ту моју слику није увучени дим, тек га испуштам из уста и увлачим у нос :)

    Не увлачи из петних жила него лагано :)

  17. Ma kakvo fuckanje,Kobe
    Za one prave guste kolutice,one ko sto pravi ona gusenica iz Alise u zemlji cuda,treba da se uvuce
    Ako fuckas to ce biti oni nesrazmerni blagi kruzici koji ce se raspasti dok trepnes
    A i ne treba fuckati uopste

  18. HAAAAA EVO GAAAA TOOO TOOO ... jes da je mali i da je nestao odma .. ali tako se pocinje valjda ... lolo .. cetvrta cigareta mi ode dok ga ne napravih ...
    Kakav sam genije .. sto da vam kazem ... :)
    Fala vam ljudi .. sad cu da izadjem napolje da se kurcim malo kako sam naucio lolo :)

  19. Zdravo svima, pusim več 6 godina.Cigara mi najviše prija, posle dobre klope i treninga(ne znam zašto ali jednostavno mi prija posle treninga).
    Pusim Camel black, do tada sam pusio crni Davidoff, ali sam prestao jel je krenulo da me jebe grlo od njega a i kreteni ga sjebali.
    Nisam nikad imao želju da prestanem, a kafu ne mogu da zamislim bez cigare.
    Nerviraju me mesta gde je zabranjeno pušenje, ok ako nekom smeta nek naprave zone a ne da zabrane u celom prostoru, jednostavno nije isto kao kad bi seo i zapalio pljugu.
    Molim vas pomozite mi.Salim vas xa xa :)