Tema za pušače i pušač'ce

  1. HAAAAA EVO GAAAA TOOO TOOO ... jes da je mali i da je nestao odma .. ali tako se pocinje valjda ... lolo .. cetvrta cigareta mi ode dok ga ne napravih ...
    Kakav sam genije .. sto da vam kazem ... :)
    Fala vam ljudi .. sad cu da izadjem napolje da se kurcim malo kako sam naucio lolo :)

    E,vrh :)

  2. Juče sam srolao tri cigare, nakon 3 mjeseca. Mnogo gotivan osjećaj, iako ne pušim već dugo. Duvan, rizla, filter, gore-dole, gore-dole, liz, prevučeš prstom i gotovo.

  3. Дуваним Сарајевску Дрину, кад добијем канцер, да знам да ће бити балкански канцер. Има периода кад не пушим по недељу и по и ништа не осећам, а некад 2 пакле дневно.

  4. Ne pušiš Drinu deset dana i ne izbacuješ šlajmaru? Ti si endem.

  5. Ne pušiš Drinu deset dana i ne izbacuješ šlajmaru? Ti si endem.

    Јок брате.

  6. Има периода кад не пушим по недељу и по и ништа не осећам, а некад 2 пакле дневно.

    Е благо теби.

  7. Počeo sam skoro da pušim, početkom marta. Dok nisam probao prvu cigaretu, gajio sam negativne predrasude prema pušenju. Sad spičkam paklu i po dnevno.

    Pušim Laki 100's i Drinu (sarajevsku), a ponekad uzmem i 57-icu.

  8. Bolje da si pojo govno..

  9. Bolje da si pojo govno..

    +45663
    Ja tacno 7 godina...a imam sad 21....pusio ronhil pa jedno 2 godine laki strajk pa se vrnuo na ronhil....on mi nekako najbolje lezi, nemam problema sa kasljanjem uopste od njega

  10. Zadnje 4 godine svakodnevno bar po kutija ode, prije toga je bilo rijetko ili ni 5 cigara na dan tako da ne računam.
    Od kada je cijena cigara napravila troskok pušim uglavnom samo bond sivi a kad idem neđe sa društvom uzmem L&M crveni (tzv. zidarski) da niko ne traži.
    A sjećam se kad se za euro moglo kupiti paklo žvaka, upaljač i Drina. Sad mi za to treba tačno dva puta toliko.

  11. Počeo sam da pušim pre neki' godinu ipo-dve. Najviše mi prija cigara posle jela(kao i većini). Ne mogu da zamislim znojavu flašu pive ili kafu bez bar 2-3 cigare. Hteli su da me silom nateraju da prestanem da pušim, zalepili mi neku flasterčugu na leđa preko noći i kad sam se probudio cigaru nisam ni uz kafu mogao da zapalim...ne planiram prestati sa pušenjem u skorije vreme.

    Najviše purnjam vinstonta plavoga(smučio mi se više), L&M crveni i sarajevsku ponekad.

  12. upravo sam ugasio cigaru i čim sam vido ovu temu opet, zapalio novu lolo

  13. upravo sam ugasio cigaru i čim sam vido ovu temu opet, zapalio novu lolo

    Upravo to.

  14. Počeo sam da pušim nekih dva ili tri meseca pošto sam prekinuo da treniram košarku. Deceniju kasnije ne vadim pljugu iz usta, pakla dnevno. Najbolje su posle klope, uz kafu i one and only posle seksa. :)

  15. Snjarim vec vise od 10 godina 2/3 pakleice dnevno nekad i po 4 paklice kad izadjem... prosto ne mogu da zamislim zivot bez pljuge (poceo sam kad sam imao 15 godina)... uzivam u njima... znam da mi sudbina da umerm od kancera pluca.... cudno da sam jos ziv jer se trujem i sa alakoholom isto... RASPADNJE...

  16. Najbolje su posle klope, uz kafu i one and only posle seksa. :)

    Zaboravio si na cigaru uz pivo, jebemusve!

  17. Sele izvini 'bem mu miša :)

  18. Људи, али кафа која одстоји два дана има тако предркан укус...! Уз пљуге, наравно...

    Престао сам да пијем пиво пре месец-два, кренуо сам да се свињим, али уз алкохол и кафу је најбоље... После трса к'о шлаг на торту... :-Д

  19. Ovo je divota. Doneo drugu burazer iz Nemačke.
    http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/543097_3571843618620_1319721123_n.jpg
    Ja inače duvanim sarajevsku već duže vreme.

  20. Ljudi probao sam Marlboro iz Litvanije. Doneo kolega kada je bio na nekom takmičenju. Ovaj naš iz Niša je golo govno u odnosu na taj, a pljuga je nikad bolja iako ja nikad nisam voleo Malog boru.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.