Tema za pušače i pušač'ce

  1. Ма, јебеш ове империјалистичке новотарије...! :-Д

    Браво, Ајваре, мени Дрина омиљени дуван! Да га има још у стоес верзији, мог'о бих и да умрем...

  2. Sarajevska je odlična cigara, a dosta ljudi misli da je golo govno tako da mi niko i ne traži lololololo

  3. Sunce ti jebem jednom sam zapalio Moravu jer nisam imao pljuga i ogrebem se od ortaka. Kada se nisak prosrao u trenutku tada kada sam povukao dim mislim da nikad neću.

  4. Док не осетиш жилете кад увучеш дим, к'о да пљугу уз'о ниси...

  5. Док не осетиш жилете кад увучеш дим, к'о да пљугу уз'о ниси...

    Pa Niko brate onda zamotaj hercegovački duvan :)

  6. Meni je Monte Carlo najgora cigara ikada!

  7. Meni je Monte Carlo najgora cigara ikada!

    Nekad je bila kao mišomor, sada je nešto bolja.

  8. Еј, планирам већ неко време да купим дуван и ризле и да завијам... То је тек гушт; прави дуван! :-)
    Ја сам слабо пробао друге пљуге, нису ми привлачне оне буржујске, пичке матер'не, просеравања, могу купим циганче да ми пере стазу за ту паклу... Али рецимо 57. је одвратна цигар'а...!

  9. Ne znam brate. Ćale duvani njega i ogrebem se tako baš kad moram, posle ručka kad meni nestanu, ali jedva ispušim onaj 100s.

  10. 57 je ok, ništa specijalno. Realno sve su pljuge danas usrali. Nekad se znalo kakve su pljuge Danhil, Kamel, Vinston, Kent itd. Ovo danas sa hiljadu aroma, kratke, duge, ovakve onakve pakle, a nigde dobre pljuge majku im jebem kapitalisatičku lololo

  11. Али рецимо 57. је одвратна цигар'а...!

    jesu, jer ih od pre par godina prave makedonci.
    a dok sam studiro, samo sam njih cuclao, al tad su ih pravili slovenci, originalni recept.

  12. Зато без много компликовања, нађеш дуван који ти одговара и не лупаш главу... :-)

  13. svi prešli na neki tanki malboro, ovaj debeli normalni nema više svuđe da se kupi, katastrofa

  14. Остајем при Дринчуги, нема друге!

    Е, Манијаче, причаше ми људи да је пре 57. била много добра, али кад сам је ја пробао... ју... 'Начи, Македонци шугави не знају ни пљугу да сложе како ваља...

  15. Što je najgore, danas ne moš da nađeš cigaru da kažeš da je cela...al' se štekaju majke im ga nabijem, pola cigara mi prazno uvek.

  16. Што се пушења тиче, напушите ми се сви курца.

  17. Dok sam ja purnjao svašta je bilo gadno - standardno morava (7 dana me pluća boljela, ali stvarno me poderalo totalno), bio gadan klasik, ali najgadnije ikada što sam zapalio je bio crveni ronson.

    Elem, piso sam neđe, jedan arhitekta me ponudio cigarom, crveni marlboro 100's, iz Švicarske.

    Najslađa cigareta koju sam ikada zapalio, ono je PERVERZIJA.

  18. ja sam pušačica :)))

  19. Jebote, otkako su poskupele cigarete, furnjam još više i učestalije.
    Ma kakvi, nema pojma da mi jedna paklica na dan bude dovoljna. Samo uz jutarnju kafu smažem 4-5 komada.
    Ne gasim.
    A sve vreme razmišljam kako ću prestati.
    Koga zavaravam?
    A pošto redovno konzumiram alkohol, ne umem ni da brojim.
    Tek, budim se ujutru, popijem kilo jogurta i dve litre obične vode, kuvam kafu i mašim se za paklicu cigareta koja sadrži dva tri nikotinska štapića.
    Sve mislim da mi je neko ukrao cigare dok sam spavao.
    Svaka čast onome ko je mnogo duvanio i batalio duvan.
    Ja to ne umem.
    Imam volju, ali nemam želju.
    A šta, koji kurac, i da ostavljam duvan kad sam ionako na kraju života.
    Ako dosad nisam dobio ono što piše na svakoj paklici, pa kad ću?
    Upravo palim.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.