Prijava

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Najače galve na ovoj temi i sajtu generalno su bombaj i pezos. Da bilo ko od njih se kandiduje za precednika ja bi za nji glaso.

Молим да кад овај пут будете трајновали дупљак ретардираног Мачка да му додате на главни 50 дана као што сте и мени својевремено. Штавише, и за ове претходне дупле са којих је долазио треба да се дода исти број дана. Знам да мени Чика Боља заправо није главни али модераторка која је продужавала мислила је да јесте, тако да исти курац. Хвала унапријед.

Vrlo interesantno da je definicija Kurac Maestrov odabrana. Samo mi malo ide na kurac (maestrov) sto je odabir usledio nakon dogovora Kafe i vodje cmar armija, bosandzerosa onog iz bosanske krupe. Al nije ni cudo jbg, sta drugo da radis u bosanskoj krupi nego da blejis na vukajliji i svoje frustracije lecis na nekim tamo ljudima sto nisu bosanci.

Definicija sama po sebi i nije lose napisana ali totalno masi svaku poentu. Poenta definicije je kako su ocekivanja za moj kurac bila ogromna, a kad se pojavio ispalo nesto bez veze. Dok je u stvarnosti bilo obrnuto, svi se nadali da imam premali kurac a ono ispade sasvim pristojan komad. Nebitno sad, samo da iskomentarisem.

ajde dosta vise o tom nesrecnom kurcu jel mozemo da odlozimo tu temu u arhiv kao recimo danskog decaka samo za svecane prilike da vadimo

Sta je danski decak jebeni, to sam propustio, daj link neki

Ahhahahahah upiso sam se

Vidjao sam sliku kao mem na forumu

Маестро ♦
Vrlo interesantno da je definicija Kurac Maestrov odabrana. Samo mi malo ide na kurac (maestrov) sto je odabir usledio nakon dogovora Kafe i vodje cmar armija, bosandzerosa onog iz bosanske krupe. Al nije ni cudo jbg, sta drugo da radis u bosanskoj krupi nego da blejis na vukajliji i svoje frustracije lecis na nekim tamo ljudima sto nisu bosanci.

Definicija sama po sebi i nije lose napisana ali totalno masi svaku poentu. Poenta definicije je kako su ocekivanja za moj kurac bila ogromna, a kad se pojavio ispalo nesto bez veze. Dok je u stvarnosti bilo obrnuto, svi se nadali da imam premali kurac a ono ispade sasvim pristojan komad. Nebitno sad, samo da iskomentarisem.

hahahahahaha
nije on iskompleksiran, ali je sebi umislio da ga neko proganja i da sam cimao kafu da odabere defku. nije je niko zamolio da odabere, odabrala je sama. sad mozes i to da shvatis kao poruku zenskog dijela autora. i opet sam sebi suknjavas potenciranjem toga i prikazivanjem ovdje.

sad mozes i to da shvatis kao poruku zenskog dijela autora.

Verujem da kafa nije imala nameru da naruži moj kurac ovim odabirom, pitanje da li ga je uopšte i videla.

po ko zna koji put si ispao iskompleksirani debil.

E sto se tice toga “iskompleksirani” to samo u Srbiji ja mislim postoji kao uvreda. Ne postoji engleska verzija toga. Mislim da je izuzetno precenjena uvreda, da se u danasnje vreme malo ko vredja uopste na to. I cesto se u pogresnom kontekstu koristi ta uvreda. Mislim da je nastalo tek tamo posle 2005e godine, u kontekstu da npr neka riba ugradi silikone u sise pa je onda neko prozove da ima komplekse zbog malih sisa, ili muskarac sto presadi kosu ima komplekse da je celav. Na engleskom i svetskom govornom podrucju nema reci “iskompleksiran”.

Kod nas je ta uvreda toliko vec izlizana jer se u svakoj raspravi slabiji lik hvatao za taj izraz kao davljenik za slamku. Uostalom, sta uopste znaci ta rec? Ako neko nosi skupu garderobu, odmah ce sirotinja poletiti da kaze kompleksas. Svako ko ima neku fizicku manu, a svako je ima jer niko nije savrsen (dakle debeo je, celav, mrsav, nizak, ruzan, mali kurac, itd itd) to ce biti upotrebljeno protiv njega u prvoj internet raspravi, naravno kao njegov kompleks. Ako neko pokusa da ispravi svoj kompleks (presadi kosu, nabilduje se, smrsa, zapne da zaradi mnogo para) tek ce onda biti gadjan govnima jer zeli neke svoje nedostatke da dopuni. Izlizanost je dosla do te mere da cak i svako slobodnije ponasanje se tumaci kao kompleks. Reci ce “ma on glumi neku facu sigurno ima mali kurac” jer taj kurac nije javno vidljiv pa mogu da se uhvate (lol) za njega.

Takodje mi je jadno kad nekog deklarisu kao kompleksasa sto ima mali kurac ako vozi dzipa i celav je. E sad, nezavisno od duzine kurca, kazite sta taj covek da uradi? Ima pare, i nema kosu na temenu. Treba da pusti kosu sa strane i vozi stila karavana da neki student smrdljivi sto jede pastetu za dorucak ne bi pomislio kako on ima mali kurac hahahahah sigurno.

Ima smisla ovo sto pricas ozb

Maestro jebe foruma vidim

Na forumu na forumu

Маестро ♦
Takodje mi je jadno kad nekog deklarisu kao kompleksasa sto ima mali kurac ako vozi dzipa i celav je. E sad, nezavisno od duzine kurca, kazite sta taj covek da uradi? Ima pare, i nema kosu na temenu. Treba da pusti kosu sa strane i vozi stila karavana da neki student smrdljivi sto jede pastetu za dorucak ne bi pomislio kako on ima mali kurac hahahahah sigurno.

ja sam mislio da vozis BMW.

a pa ti ne razumijes. nije kompleks uvreda. uvreda je ako ja izvrcem neke cinjenice, a ako kazem da si ti iskompleksiran ja samo navodim svima poznatu cinjenicu. onda dodjes ti i pises po forumu duge postove pa mi potvrdis tu cinjenicu. tvoj kompleks je kompleks nize vrijednosti. zato se trudis odbraniti od svakoga napada, posebno nepostojecih. zato ti je mnogo bitno odobavanje mase, zato ti je mnogo bitno odobravanje onih za koje mislis da su vazni, zato ces svaki put pomenuti da radis u njemackoj itd. ta potreba za dokazivanjem moze biti nedovoljna ljubav roditelja ili starije brace, iskljucenost u ranim stadijumima socijalizacije kroz skolu ili vrtic, djevojke te odbijale ili si ih se toliko plasio da im nisi nikad ni prilazio.

poenta kod ovoga je da sta god ti napises samo potvrdjujes ove teze. i tako ce uvijek biti.

Ne zna se šta je debilnije Maestrovi dugi postovi odbrane ili tvoji dugi postovi napada iskreno
Iskompleksiran si
Nisam puši kurac
Ćao

Што не отворите нову тему о курцу?