Prijava

Ma nisam se ja ovde branio samo pricao o reci kompleks

Inace mislim da je debilnije iskucati 400 postova napada na nekoga nego braniti sebe

Cudi me ustvari kakvi su ovo izlivi kulture s moje strane, Bohore nehotice si napravio situaciju da smo ja i on egal pa se vaga koji je gluplji. Znaci u toj prici ja sam Serhio Ramos a on Muhamed Salah, znaci prevrnem ga ko iz picke, namestim mu rame izvedem iz igre a ne dobijem ni zuti karton. Jeste da ispadnem negativac u ocima sveta ali odradim posao. Lik zivi u Bosanskoj Krupi jebenoj, to je ono kad kaze Bata “karacu te dok ti ne dodje tetka iz bosanske krupe” hahaha.

U engleskom ne postoji doslovan prevod iskompleksiran, ali ne iz razloga sto taj pojam nije poznat, vec sto je engleski ozbiljan jezik sa milion lingvista i recnicima na kojima rade strucnjaci, dok kod nas slucajne omaske pijanih budala u izgovoru ulaze u svakodnevnu konverzaciju. Having complexes ili tako nesto postoji, ima slicno znacenje kao kod nas, ali ne uvredljivo.
Dalje, kompleks u normalnim drzavama nije prepoznat kao nesto lose i uvredljivo, kao ni frustriran recimo, vec je to potpuno normalno stanje uma izazvano realnim ciniocima i o tome je Frojd napisao citave studije. Maestro ima pravo glede upotrebe te reci.

Бохор
Ne zna se šta je debilnije Maestrovi dugi postovi odbrane ili tvoji dugi postovi napada iskreno

ma de, koji napadi. treba bas puno maste da se tu prepozna neki napad. u sustini je prepiska ova plod njegove paranoje.

ti maestro ne mozes nikoga uvrijediti iz prostog razloga sto si jebeni maestro, niti se znas braniti niti imas cime i znas kako. cak te niko i ne napada. meni je dovoljno smijesno sto mislis da sam iz bosanske krupe, a smjesnije sto mislis da bi me to vrijedjalo i da jesam haha

Dobro nisi iz Bosanske Krupe nego iz Krupe na Vrbasu, sto je svakako vukojebina jos gora, selo od 1000 stanovnika 31km udaljeno od Banja Luke. Jebem ti zivot koja pripizdina. Cuvaj se medjeda prijatelju.

Ima rec na Engleskom,debili i zove se issues.Kompleksi=problemi.

a jesi se israo sad

Ovaj bombas ima iq od 25 hahahaha pazi sta pise.

inferiority complex je kompleks nize vrednosti

,,You got issues,man,, milion puta cuo u filmovima i serijama.

issues mogu da budu i nerazreseni problemi iz detinjstva ili sa majkom ili sa drogom issues moze da bude bas bilo sta

Ne,uvek je bilo u istim situacijama u kojima kod nas govore nekome da je kompleksas.

Issues kao sleng a ne kao bukvalna rec.

haha kakav glupak problemi = kompleksi, hahahha

e brt sta radis, kako si
nista imam rakcinu sad mi javili
au brt koji si kompleksas

Opet si glup ahahahaha pomeri se dok mi sa vecim iq od 25 pricamo.

hahahahahahahahahaha

nisi bas upoznat s jezikom houltu, issues u filmovima koje sam ja gledao najcesce znaci da je neko bolestan u mozak u smislu alo jesi normalan druze
mada ko zna kakve si ti cik flikove gledao

U engleskom ne postoji doslovan prevod iskompleksiran, ali ne iz razloga sto taj pojam nije poznat, vec sto je engleski ozbiljan jezik sa milion lingvista i recnicima na kojima rade strucnjaci, dok kod nas slucajne omaske pijanih budala u izgovoru ulaze u svakodnevnu konverzaciju.

бомби друже па теби је драже америчко говно него српска пита

verovatno one sa visokim iq-om, hahaha mila majko kakvih glupandera nećeš videti na internetu

ali opet zavisi i do konteksta i na koji nacin je izgovoreno
you have ISSUES man - prebolestan si rodjace
you've got issues - treba ti pomoc