Prijava

Niste tražili a dobili ste. Da ne ispadne da zaključavamo baš svaku temu ili da morate da otvarate novu za svako jebeno pitanje pojedinačno. Odmah na početku da kažem da je ovo operativna tema i da vas zamolim da probate da se uzdržite od sabotiranja iste jer kapiram da ima ljudi koji je možda nađu korisnom. Možda, kažem.

Pitanja tipa "Zašto je/sam banovan?" i "Zašto (mi) je obrisana ta i ta defka?" NISU DOZVOLJENA a iz razloga koje možete pronaći i u uslovima korišćenja sajta, dok će se, što se banova tiče, mod-tim truditi da nedvosmisleno argumentuje razlog svakog bana, kako ne biste bili u nedoumici kakav je greh bio u pitanju. Hvala.

Kiss, drugari dragi :*

Kolka ti je plata ovde za ovolko cimanje

70e

Ma završio ranije probu, pa kuckam...

Evo sad mi pišu u inbox da imam neke duple , ajde navedi neke gosn. "Moderatore".

Postoji li mogućnost da promijenim nik?

Zap kolika je tebi bila na Tarzaniji XD

Namestilo se fino šta

@Mešja

Može, tebra, postoje dve opcije u tvom slučaju:

1. PVT Kaizenu sa molbom da ti to odradi
2. Da se dogovoriš sa nekim modom (obično Kosmo to radi) da ti u kasnim večernjim satima odabere dovoljno defki da imaš mogućnost promene nadimka. Posle skine odabire....ili ne, ako dovoljno platiš:)

@Fredo

Znamo sve, ne delimo takve informacije...ali ti možeš PVT od Bolje, ako želiš i spreman si da odgovaraš ako se ispostavi da je falsifikat.

Mislio sam da vi moderatori imate tu opciju ali da je rijetko koristite.

Fredo budalo imaju ti IP adresu, znaju ti duple i gdje si se registrovao haha

Ali Prof je, kao sto mu i nick kaze, profesionalac stoga ne brini neces biti odrukan :)

Pozdravljam ovu temu, i nemojmo je zatrpavati spamom. Evo ja necu vise <3

Loše si mislio, Mešjo...Kakav nadimak si imao na umu, ako nije tajna?;)

Zasto bi iko menjao nadimke

Manjak samopouzdanja

Nešto sa malim početnim slovom :)
Kad smislim javljam se koleginici, neće brzo znam.

pitanje za moda, stoji mi kao da imam neprocitanu poruku na pvt a zapravo je nemam pozdrav

i mnogo mi radi ocd zbog toga

Bag, Zap, jebe svakog petog od nas...