Prijava

evo nije loše, poteru gledam

Al se ugojio sijalica. Sad ima 150 W xd

A kurac potera igraju Njemačka Holandija

ne propuštaš ništa, sijalica davi

Ја желим да знам зашто сам банован и наведено “вријеђање” на шта се односи? Ако је у питању то што сам ауторки Sojin komadic рекао да је курва, тражим бан у истом трајању за њу зато што ми је она претходно псовала чланове породице више пута зато што јој се нису свидјели моји ставови о исхрани. Такође, већина других на чету су је исто звали тако и чак је и сама себе назвала истим именом тако да не видим каквих 100 дана за бан је потребно?

Налог Чика Боља

ja sam bio tad na cetu, potvrdjujem ovo sto prica ovaj gospodin

@ čika bulja

ne možeš da se sereš nikom na dedin grob i ne možeš da vređaš redom. nije to od danas, vidim na drugoj temi reme navodi šta si jeo govna, ja možda njega ne mirišem nešto, al je ugledan i ozbiljan autor koji ne bi bezveze za nekog tražio ban
u prvom postu ove teme piše da nema pitanja što sam banovan, dakle spem operativne teme, znači trajni za ovaj nalog i još 50 dana na original zbog dolaska sa duplog, pošteno

Ja sam jednom prilikom video da mu psuje sve zivo i mrtvo jer se deklarisao kao nevegetarijanac.

za mordosa veliki pozdrav :-*

nije vređao samo soju, ćao zdravo

Hahahaha havarija ovde poslednjih pola sata haos na četu ko pre dvadesetak dana sa Bombasem kad je besomučno dva sata zahtevao da ga trajnuju. Jebote nemoš ljudima udovoljiti ovi oće trajnjaka, ovi oće odban, ovi oće ban za drugoga pih.

EDIT: Što se tiče predloga, pitanje i ostaloga za sada nemam ništa, ali podržavam temu.

Поштовани,

био сам присутан на свим овим дешавањима на чету око вријеђања и слично. Аутор Чика Боља обманут је црногорском пропагандном којом га је задојио аутор Дилан Дог. Одговорно тврдим тако ми свега да је он кривац колико и Чика Боља, те овим путем тражим да господин Дилан одслужи бар 10% Бољиног бана.

Унапријед захвалан,
риффрафф ех. цокула

Da li ja smem da postavim jedno pitanje?

@cokula
prijatelju dragi, dilan je divan dečko jedan, grešiš

takodje veliki pozdrav za kosmopolitu i djota, tvorce ovog nesporazuma :-*

Otpozdrav veliki mordossu, i naravno ogroman pozdrav za kosmopolitu ovom prilikom.