Prijava

jeste goca je klasicna ''zenska moc'' kobila....kontam da tripuje da je i fizicki jaca od vecine muskaraca

Ima i kad prica da je verala partnere i da je nikad ne bi uhvatili da vara da nije sama priznala i raskinula jer je jako pametna i namazana

kako najbolje da je iznerviram?

pa ona ti je tip osobe koja bi se jako iznervirala, da ne kazem smrtno uvredila ako bi joj rekao da je neka njena drugarica mnogo lepsa i da se mnogo mladjih likova loze na njenu drugaricu

Ma goca je govno obicno, sta je uradila onom Ivanu, sada već nositelju famozne titule "bivsi muz Goce Trzan", covjek se poceo opasno alkoholisati i zapao u bedak nakon razvoda. A ona varala..

gde su sad zene da iskopaju oci osvedocenoj varacici i mrziteljki muskaraca goci trzan....znaju da kenjaju samo muskarcima

sjećam se goce tržan iz vremena dok je pjevala u tapirima, super je grupa bila da li bi prala naše gaće mače i ostale pjesme sve hit do hita. a ovo sad pojma nemam žena živi kako oće jebe se njoj što je par anonimusa sa vukajlije trigerovano.

Jebljiva ako mene pitate. Mada je mene lako manipulisati pičkom.

Istukla bi vas nakon segza jer je zena agresivac

jebljiva ako mene pitate. Mada je mene lako manipulisati pičkom

neđa ništa ljepše nego da te žena ispljaska, kako u toku tako i nakon seksa

Za jebati u guzove i nabijati glavu u sise i pustati onaj zvuk brbrbrbrbrbr

imam osjećaj da voli sve ali baš baš sve

E to Agilno, brao.
Gde ne voli si lud
Garantujem da ponudi da ti gura prst u dupe ako oćeš da ti stimuliše prostatu da jače svršiš