Prijava

A jel može neko da mi objasni - ovo što kaže pseto da je uvek glasao za desnicu, između ostalog za Šešelja - ja njega smatram više za demagoga nego za desničara... kada se radi o ekonomskom stavu, znači zajebi patriotizam i imigraciju - ko je u Srbiji desnica? Kapiram da je SPS neka centalna levica, ali meni svi ovi ostali isto deluju, u smislu da nemaju jasne ekonomske programe.

SNS inžinjerija čisti jebene pločnike od snijega onom malom mašinom što čisti prašinu pored ivičnjaka, sa onom rotirajućom četkom, eno idu Knezom i utrljavaju snijeg, jebeš zamboni ahhaha kakva seljanija pa toga ni u Matuzićima nema

Zar to još uvek postoji :) Jel pređu oni cenzus ponekad?

Хоћеш ли глаcати за новог Обрена? Хах.

ДС= СНС у оделу са краватом.. не очекујем од киселих вукајлијаша или авериџ Ремеа без дана радног стажа да знају о размери пљачке друштвене својине коју су жути спровели после 5-тог октобра кроз дивљачке приватизације и броју људи који су остали без посла јер су ови позатварали и распродали фабрике у бесцење.. што не значи да је СНС и нијансу бољи, исто би и они урадили да су се затекли на власти у то време.. но, имовина је распродата одавно, па ови сад морају буквално да отимају као средњовековни друмски разбојници.. Андреј и екипа.. што не могу да украду на папир и оловку, као жути, то их мислим највише погађа и боли..

Углавном, не могу да замислим да неко не жели да изађе на изборе, ако ни због чега другог, макар због тога да онемогући СНС-овце да се богате и обезбеђују себи лагодан живот.. зар вам не смета макар то да дебилима попут Синише Малог омогућујете да се богати и ужива у животу од ваших пара?

Ja nisam rekao da je seselj desnica nego da sam mislio da je desnica. Bilo je jasno da je skrenuo pred poslednje izbore(mislim skrenuo je ranije ali je tad bas bilo jasno malo sam glupo konstr recenicu) ali sam ga ispostovao glasom samo za ono sirenje muda u hagu i nasisavanje kurcem i najedavanje govnima. Sad mi bosko deluje kao prosrpski orijentisan i glasacu za njega kad dodju izbori iako je vrv i on klasicna pusikarina.

Шеву о политичкој свести, шта је следеће чика Буља о нуклеарној физици? Отишли сте на острво да малтретирате и убијате Маоре и јадне животиње и експлоатишете их, крволочно жедни долара..

Остави ме на миру, ти слуго геноцидних енглеза
https://www.backpackerguide.nz/wp-content/uploads/2014/12/DSC00699.jpg

Читам скоро шта су бритиши радили по Индији тамошњој деци.. гори су од хрвата, ако је то икако могуће. Мислим да нема колоније њихове да нису вршили систематски геноцид у њој

Nemas desnicu u Srbiji, a razlog je vrlo prost.
Svako ko je ikad bio na vlasti je u stvari prikriveni ekstremni desnicar. Sve sto rade i pricaju je iskljucivo u cilju dolaska ili ostanka na vlasti, a kada bi im okolnosti dozvolile bili bi gori od onoga što je Šešelj glumio da jeste.
A inače on je lažov a ne desničar

Мени је прва асоцијација на десницу, Хитлер, Мусолини а богами и Стаљин.. сви доказани родољуби и патриоте, који су свакако имали најбољу намеру за своје земље и народе, иако их нису најбоље и реализовали. Тако да називати овдашњу постпетооктобарску пљачкашку багру десницом, бласфемија је

Nije pitanje da li ili ne glasati...nego ina li smisla glasati,?
To je vrlo zajebana stvar,jer glasacko telo, ne srpsko,nego uopste,ne cini jedan čovek nego hiljade, milione njih...
A kao što se zna - hiljadu ljudi hiljadu cudi.
Svako misli razlicito i shodno svojim uverenjima glasa.
E sada tu stvar preslikajte na nase prilike,na Srbiju, i sta cete dobiti?
Sta cete dobiti gde je 45% glasackog tela funkcionalno nepismeno,ne ume ispravno, bez logickih gresaka da razmislja?
To je odlicna podloga za nacionaliste, za nacionalisticku izbornu kampanju,koja se bazira iskljucivo na zameni teza.
Los obrazovni sistem, los odgoj i nepostojanhe politicke svesti u kombinaciji sa Farmom,velikim bratom i sl. jesu uzrok nase propasti, jer politicka stoka ne razmislja zaista onako kako prica, a narod to ne uvidja.
Glasanjem za lose pol. opcije zapravo se zakopavamo u jos veca govna,jer ovi nece prestati sa demagojim nikad,jer time sebi obezvedjuju samo jos duzi i duzi politicki zivot.
Dakle, nisu samo politicari krivi za ovakvo stanje u zemlji,nego najprvo mi sami, jer smo ih mi doveli.
Price da su ih doveli drugi (amerikanci, masoni i sl. gluposti) su najobicnija obmana, jer smo ih mi birali.
Slad za teorijama zavere samo potvrdjuje tezu o losem obrazovanju.
Licno, ne zivim u Sr. vec 7 godina, ali dobro znam kakvo je stanje u zemlji.
Mozda ne znam bas sve, sto je i normalno, ali znam princip,semu po kojoj se sve radi.

Живео фашизам! Народна богатства народу, а не разним Ротшилдима да од наших пара финансирају завере против човечанства!
https://m.youtube.com/watch?v=770R4Zz798s

Фредо. Уз сво поштовање према теби као људском бићу. Јеси у праву за неке ствари, али у глобалу- немаш појма

Nemas desnicu u Srbiji, a razlog je vrlo prost.
Svako ko je ikad bio na vlasti je u stvari prikriveni ekstremni desnicar. Sve sto rade i pricaju je iskljucivo u cilju dolaska ili ostanka na vlasti, a kada bi im okolnosti dozvolile bili bi gori od onoga što je Šešelj glumio da jeste.
A inače on je lažov a ne desničar

Upravo ne!
Kao sto rekoh desnicari u Sr, i ne samo u Sr, nego uopste,se sluze demagogijom.
A zasto?
Postoji vise razloga za to.
Pod prvo, prvo moraju da postoje odredjeni preduslovi, za razvoj desne demagogije.
Oni su, lose , neobrazovano drustvo, ekonomska nerazvijenost i zaostslost uopste.
Kao sto je svima poznato, ovakva situacija jeste i u Sr.
Ekstremna desnica nije to, iako toga naravno ima i ovde.
To je kao sto rekoh, desna demagogija...
Sto se pak Seselja tice,sta je on i sta hoce?
Seseljeva stranka je danas u vrlo trskom stanju.
Ekonomska zaostalost i sl. pogoduje razvoju desnih stranki, kojih u Srbiji ima koliko hoces, pa stoga SRS i ne moze da dodje do izrazaja.
Pola tih stranki, koje su kukale dok je on bio u Haagu, ustvare bi volele da je on ostao tamo, da bi one dosle do izrazaja.
Zasto?
Zato, sto neku stranku ne cini prepoznatljivom ona sama,nego njen vodja.
Ljudima koji glasaju za SRS, nije draga stranka, nego seselj. Mislim da,kada bi on presao u SNS, ti ljudi bi omda glasali za SNS, sto samo potvrdjuje receno.

Фредо. Уз сво поштовање према теби као људском бићу. Јеси у праву за неке ствари, али у глобалу- немаш појма

Veruj mi,da znam sta pricam jer iako ne zivim ovde vec relativno dugo,znam sta pricam.

Мени је прва асоцијација на десницу, Хитлер, Мусолини а богами и Стаљин..

staljin asocijacija na desnicu... ajde napusti temu molim te

Стаљин се јесте декларисао као комуниста, али његови потези су били типично десничарски. Да ли си реалан да било ко не зна за толико, дебилчићу:)

hahah očigledno nisi čuo za pojam radikalna levica

ne mora da znaci ako je neko autoritativni vladar da je odmah desnicar

drugo, je l znaš uopšte šta je desnica a šta levica u ekonomskom smislu?

napusti temu

Ови су ваљда тржишно оријентисани.. а они плански.. тако нешто ;))