Prijava

НЕ БРИШИТЕ ЧОЕКУ МУЗИКУ. АЛ ГА ТРАЈНУЈТЕ РЕТАРДИРАН ЈЕ.

И немој да ми је неко рекао Србија оваква или онаква, да му не јебем матер

E DA I ZA RAZLIKU OD TEBE RASNI JA IMAM SNIMAK NA KASETI KAKO SA 5 GODINA PEVAM GORE NAVEDENU NUMERU

СРБИЈА СВЕ САМЕ ПИЧКЕ БЕСКАРАКТЕРНЕ И КОСОВО СУ ИЗГУБИЛИ. САМО ЗОВУ БОСАНСКОГ СРБИНА УПОМОЋ ТА НЕ МОЖЕМО НИ МИ УВИЈЕК.

ДУШАН ГОСПОДИН ЗА РАЗЛКУ ОД ВАС ОВДЕ НИКО ОСИМ ДЕБЕЛОГ КРМКА И ОПЕТ ДОЂОША ЧАНКА НЕ ПОСТАВЉА ПИТАЊЕ О ВОШИ ВОЈВОДИНА СРБИЈА

ВИ ИЗ БОСНЕ РАВНО НА ФРОНТ ДРУГОГ ИСКУПЉЕЊА НЕМАТЕ ОСИМ РАТА ЗА СРБИЈУ

МА ВОЈВОДИНА МАЂАРСКА БОЛАН ТО МИ СРБИ УКРАЛИ. У ПРИРОДИ НАМ ЉЕПЉИВИ ПРСТИ. ЧУВАЈМО БОСНУ, ТО ЈЕ СРПСКА ИСКОНСКА ТЕРИТОРИЈА. И ШТА ТИ ПРИЧАШ У ПОДРУМУ СИ БИО ДОК СУ ЈУНАЦИ СА КОШАРА ГИНУЛИ

ja bih voleo da vidim ovima leđa u skorije doba iz prostog razloga što bi mi ti naredni dani nakon pada vlasti bili beskrajno zanimljivi, kad krenu da se zatvaraju ovi mediji poput informera, kad mitrović pobegne na bahame na par meseci, kad krenu da istražuju sve ove projekte tipa BG na vodi, mahinacije u ugovorima, onda ko se gde ugradio i kada, pa i neka hapšenja što da ne, baš ću uživati kad budem gledao da se sve ruši kao kula od karata, kako podrška sadašnjoj vlasti posle poraza pada na nekih 4,5 %, ma preljepo će da bude

mislim postoji velika sansa da se nista spec ne desi, kao ni posle 5. oktobra, ali malo su se ovi i previse zaglibili sa nekim sranjima, mislim da ce ipak biti zanimljivo

A neće Mitrović niđe, samo će da počne da liže bulju narednij vlasti.

Znate zasto smo u kurcu i zasto ovde od vajkada razni Vucici, Slobe, Tadici i Djilasi jasu?

Ne znate?

Vratite se na pocetak ove teme, na prvu stranu i citajte redom kako se Srbadija medjusobno posvadja oko gluposti. Mozda vam bude jasno.

Koliko se ja razumijem u politiku, a imam osnovno poznavanje iz materije, činjenice su da političari i partije koje biramo mi, naš prijatelji, rođaci, kolege, sugrađani, u skupštini predlažu, glasaju i pričaju o temana koje (bitno) utiču na krhke i romantičarske obične građane. Oni što osvoje vlast na izborima postavljaju svoje ljude na direktorskim mjestima javnih ustanova. Tako da ako imate loše zdravstvo, školstvo, uslove za rad, primanja itd., a glasali ste iste ljude po ko zna koji put, čestitam, bar vam populističkih tema za razgovor a bogami i svađu ne fali.
A ako ste apolitični niste zajebali sistem već ste kočničar promjena.

Glasanje je go kurac ako ne postoji sila koja ogranicava vlast i koje se vlast plasi. Sto je ta sila jaca, vlast ce biti ili obazrivija ili ce da skrene u sizofreniju i pukne nakon kratkog vremena. Sto je ta sila slabija, vlast ce s vecim uzitkom pisati po narodu. Kod nas takve sile gotovo da ni nema. Zato je Vucicu otekla kita od jebanja sirotinje. Dok se takva sila ne oformi, glasanje je sirotinjska spika.

Pa kad izborima građani biraju zamjene, one koji bi isto prcali narod da im može biti. Znači ne zamjene, nego rješenja.
U Crnoj Gori sam glasao za partiju koja je za smrtnh kaznu. Nije prešla cenzus... Od Nove godine je ubijeno šestoro djece od strane roditelja, staratelja, punoljetnika uglavnom. A ljudi što bi ih rastrgli po Fejsbuk komentarima je tad priča o smrtnoj kazni bila nehumana. A svi parametri su ukazivali da će do ovoga dolaziti. Smeće civilizacije...

Pa kad izborima građani biraju zamjene, one koji bi isto prcali narod da im može biti.

Htedoh reci da ce svako prcati narod ako mu se ukaze prilika. Svako ko ocekuje da glasa i tu zavrsi svoju gradjansku duznost racunajuci da je sad na nekome drugom da odradi poso, taj ko da nije ni izlazio na glasanje. Posto sam skontao da nisam lik koji ce se jebavati po protestima ili uzbunjivati javnost ili gadjati pandure molotovljevim koktelom, odlucio sam da ne izlazim vise na izbore. Jebiga, politicka sam ameba i pomirio sam se s tim. Glasanje ima smisla ako si spreman da na ulici stanes iza nekih svojih osnovnih nacela i principa SVAKI PUT kada neko odozgore te principe krsi.

Uvijek sam imao izbor koga ću da glasam, i ubijeđen sam da nikad nisam pogriješio, samo sam bio u manjini. Zato što je većina potpala pod uticaj kapitalizma i ne mogu čestito da razmišljaju.
A glasati se mora kad se pojavi opcija koja djeluje normalno. To je naša građanska dužnost. Isto kao što ona osoba koja pošalje SMS za neko bolesno dijete nije humana već ispunjava svoju građansku dužnost kad su institucije sistema zakazale.
A moramo i zbog generacija koje će doći posle nas i koje stasavaju. Raspitaj se ili proguglaj kakve uslove za život imaju djeca po zapadu, za naše znamo, i kad te nove generacije odrastu, steknu pravo glasa, a mi ostaramo i onemoćamo, pa oni glasaju na izborima za opcije koje služe samo da JEBU najslabije slojeve stanovništva, između toga i nas u trećoj dobi (penzionere). Da li je to ispravno, ne. Da li ih mogu kriviti? Ne...

Selo Kljajicevo, poslednji izbori

- Dobar dan radni narode! Može li se tako?
- Zdravo Mile. Evo kontrolišem regularnost.
- Ako ako. Mora neko i to.
- Nego da se obavi građanska dužnost.
- Ajde Mile. Daj ličnu i prst. Da ti ga napršcem.
- Pa šta će ti lična? Valjda me poznaš. To sam ja Mile. Mile Bivo.
- Znam Mile. Al naređenje.
- Nisam pono. Saću zovem keku da donese. A i mislio sam malo da posedim ovde sa vama.
- Zašto?
- A sad će mi ćaća naić. Pa reko njesmo se videli dugo. Pa da ga vidim.
- Može li Mile, to na nekom drugom mestu?
- Ne može. Umro je kad sam bio mali.

Ja sam ta neka gradjanska opcija,
hrapavi tučani radijator
dobra je bila Jugoslavija nemaš ti pojma
umerenost je potcenjena.
Šta, treba opet da ratujemo?!
Kakve veze ima što ja nisam bio?
I tad sam bio gradjanska opcija
kaput djubretarac s drvenim dugmićima.
"Zalažem se za laž"!-vikao je Zoki,
gradjanska opcija preispoljna
boemština i švaleracija sa koleginicom,
a ne Knele i devedesete.
I zašto da ne navijam za Hrvate!?
To je bit naše gradjanštine
nisu oni klali baš sve
i vratili su Nedi Arnerić vikendicu.
Što bih imao decu glavatu vrišteću
kad mogu da odem i vidim Krakov
ja sam gradjanin, Evropejac pravi
ne samo geografski, već i svojim stavom.
Jebem vam mater krezavu!
I tebi deda, šta me gledaš, i ti nemaš zube
komunjaro prepotopna
Boli me kurac što je tvoj stan
idem u grad da šetam subota je
mi mladi možemo promeniti nešto
i četrespet je mlad čovek
to svi kažu ako umre.
Ja sam ta neka gradjanska opcija
i jebo sam te usta Barbara
jer ja sam čitao Teofila Pančića
u kragujevačkim "Pogledima"
kurvo raspala.