Prijava

Da l' kvalitetno prozivaju Bubu, Rastu i ostale ili su se predali novom autotjun talasu!

Baš mi te žao ponekad...

ЈЕРРРРРРРРРРРРРРР
НЕ МОГУ ДА ЖИВИМММ НЕ МОГУ ДА УМРЕМММ
https://www.youtube.com/watch?v=Byw7tTPnpfg
ОПАААааААаААа

sad ce i ledi gaga u sledecem spotu da se pojavi sa sekirom zivi bili pa videli

uzgred,muzika je ogavna ne znam dal sam cuo nesto gore u zivotu.cist debilizam,.sama esencija debilizma

zar miligram nije onaj celavi lik

udaram ko mma :D

Skocimise jel imas neke inside info za ove proteste u bl?

hoćeš zajebanciju ili ozbiljnu priču?

Znam samo malo sta sam citao u novinama pre i veceras citam na reditu da su uhapsili caleta i kevu

Ma pravi Mile previranje sa svojim drugarima iz Engleske, pokazuje kako je DODIK=DRŽAVA i polako će prebaciti još pun kurac ovlaštenja sa RS na predsjednika BiH, za 10 godina će ugasiti državu. Skretanje pažnje klasično.
Inače, sinoć je 5 autobusa kornjača stiglo kao poklon specijalno od Vučića, da podrži svoga starog kriminalnog druga.

Samo dve stvari: zasto su uopste ubili tog decka i ko ga je ubio i jos na takav nacin i drugo zar ti nisi imao pozitivno misljenje o Dodiku ranije, pa si ga sad promenio?

Dečko je bio vrlo talentovan IT stručnjak, malo je zagrebao u neke podatke nekih većih firmi (čitaj kriminalaca, čitaj Stanića), vidio da je mnogo para u opticaju i da je mnogo prljavih para u opticaju (ono roba u BL a papiri preko Kosova, u Tehnošopu Gorenje jeftinije nego u ovlaštenoj Gorenje radnji, znaš već kako ide), pokušao da ucjenjuje, a ovo su mnogo opasni likovi, naredili da se dečko skloni malo i eto.
I dalje volim predsjednika, jedna država, ejdan narod, jedan predsjednik, iako me je držao mjesec u pritvoru onako, bio sam neposlušan xD

Ja kad sam čuo vest povuklo me još onda da je bio u ljubavnoj vezi sa nekim jakim igračem pa da ga je ucenjivao sa nečim ili šta već, ne znam što
Grešim dušu vidim da se ispostavilo drugačije al to mi je bila prva pomisao

Bog da mu Dusu prosti, ne treba ucenjivati nikad, jos od vremena Stevice Markovica nikako to Srbi da nauce.

Jebes coveka koji jednom godisnje ne ode u zatvor. ;-)

како то мислиш милиграм се продао? то је увек било комерцијално говно, како могу опет да се продају?