Prijava

иначе добро пишеш дијалоге зап реална прича

Pricao je on sam da se razocarao i smorio i sve, zato sto mu je bio pun inboks pljuvanja psovki pretnji, mazanja govana, ono kad je prevrtao gume jos tad.

I da je od tad resio da se ne potresa previse oko toga. Ima intervju ili on dao ili je dao misko na primer, znam da nije andjus nego ono prva ruka sto se kaze.

"Hahaha ovog tvog nisu izabrali za ol-star"
"Pa sta, on je iznad toga. Bitno da pobeđuju"
"Šta nosiš na sebi :))))"
" ništa :pppp "

Saznanje da taslače devojku glupog sns prevrtača guma mi pruža mnogo zadovoljstva.

nekom jebu devojku, a nekom mamu...jer nema devojku

Hahahhaha istiniti dijalozi

bez obzira, dijalozi su vrh jebiga hah

- Ćao, Kako si
- Evo menjam alternator na reno meganu u somboru. De ti je ona tvoja stožina od čoveka?
- Ima turneju na istočnoj obali, neće ga biti 12 dana..
- Zovem te preko skajpa kad završiim :)

Hahah jel ovo upućeno meni Glavni jer si ful u pravu, ja zaista nemam devojku, al u istom smislu kao sto i ti nemaš devojku

Ja imam devojku i nadam se da se ne dopisuje sa drugim likovima

" mnogo je nervozan što nije upao na taj ol-star i uopšte više nemamo sex msm mlada sam i meni treba to msm"
" ej pa jesi meni htela da posaljes ovo ili..."
" ej nikola moja sestra greskom uzela moj fon i pisala drugarici se nesto zalila za njenog momka posto imamo istu masku za telefon. Gde igrate veceras xixix"
"Haha ok. Ma evo smo u sarlotu. Volim te. A ti mene jel volis??"
" "
"Jel me volissss???"

.....

Hahaha nisu izabrali jokica za olstar agahaha

Pa nek se sad neodazove

Ено казнили га на један меч због свађе хаха

Hajaj eto kolko te postuju Jokicu, dva random lika se tukla a ti suspendovan haha.

A devojka samo salje poruke drugim momcima i s drugaricama bira ko je najlepsi (ti nikada)

Горан Драгић > сви српски кошаркаши.

Lol na drugi pasos Zap

mozete samo da pljunete pod prozor debelom

https://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2019&mm=01&dd=26&nav_id=1498270

Hahah pa ovi bolje igraju bez debelog. Kazem vam, za godinu dana garbage time u nekom Finiksu. Za dve godine nazad u Evroligu, za tri igraće u nekom Azovmašu.

Svi sportisti koji su dali podršku vučiću su loše prolazili.

U PRAVU JE ZAP ENO OTKAKO JE DJOVAK PRESTAO DA SE DRUŽI SA OBRADOVIĆEM I NE IGRA ZA REPREZENTACIJU OPET JEBE OBRAD GA ZARAZIO SA NAPREDNJAKLUKOM