Prijava

ja bi odgledao vaterpolo utakmicu da mi neko da 500 kinti

E ali to sa ubacivanjem lopte u koš - ono kad te lobanje što su plaćene xy miliona za basket jebeni promaše slobodna bacanja, pa šta koji kurac prijatelju, da meni neko da stoti deo tih para bimflao bih slobodnjake dok mi se ne sloši, kako možeš u samoposluzi sutra da se pojaviš, nije mi jasno.

che wu-tu vise od pola publike cine njihova rodbina i prijatelji.nole i ostali nek zaradjuju kad ima ko da ih placa.ja heroin ne bi vise uzeo da mi daju dzabe a neko je spreman kucu da proda za njega

Vaterpolo je priča za sebe, preinteresantan sport ako si igrač, inače dokazana smrt za sponzore, telo se ne vidi - samo glava, max kapacitet arene par soma duša... Imaju sad za veće mečeve podvodne kamere, ali daleko je to od pompe poput tenisa i sličnih glupljih za gledanje sportova.

Tenis oduvijek bio gospodski sport od Billa Tildena do Marina Cilica svaki je imao keša i bio poštovan.

Hahah, kakvo nepoznavanje osnovnih stvari.. prvo, fudbal služi za pranje para, drugo sportisti jesu preplaćeni, prvo da bi bio u bilo čemu dobar, pa da ti neko poveri bicikl/auto/mašinu/život, potrebno je i znanje, i iskustvo, ali i prirodni talenat.. Plidu, svaka tebi čast ili Pezosu ili bilo kome, ali vi ili bilo koji košarkaš, fudbaler, npr ne biste umeli da popravite auto, upalite strug ili ušijete ožiljak, a znate da serete kako neko zaslužuje ovoliko ili onoliko, to što vrhunski sportisti umeju da "rade" je kao što neko već reče, samo laka zabava i ništa više. Ronaldo je van fudbalskog terena jebeni društveni parazit

I to što treniraju, treniraju za sebe matori, zašto bih ja to trebao da mu plaćam jebeno

A zamislite sad situaciju da krenu stvarno da igraju za minimalac plus bonusi fudbaleri i basketaši, a vrte se stotine miliona i dalje u tim sportovima.
I onda umesto ovih preplaćena su govna krenu joj pa oni su im robovi,eksploatacija itd. spike hahaha

ahha сјајно

ja ne znam dal jebeno citate sta ja pisem, il ja tolko konfuzno govorim pa me niko ne moze razumeti

nigde nisam spominjao ni dal su preplaceni ni dal su potplaceni nego pricam o tome kako pojedini misle ''ahh to samo ubacis loptu u kos, sutnes loptu bla bla'' i pritom uglavnom to pricaju kilavci koji ne mogu zgib da naprave, a kamoli sta drugo od fizickog napora

I to što treniraju, treniraju za sebe matori, zašto bih ja to trebao da mu plaćam jebeno

paa...ni ne placas mu ti svakako

Плаћамо, Звезда и Партизан кад сам последњи пут проверио су државни клубови. А и ове националне пензије се не исплаћују саме.

pa necu ni ja onda da placam mnogo toga sto se placa od novca od poreskih obveznika

Dobro bre bugarine, iskuliraj malo, budi konstruktivan, realno sagledaj stvari, prihvati činjenice.. da li je npr korektno da ti za motanje kablova u Juri, ono montirali točak na čiju se osovinu montira onaj drveni preko kog se mota kabl, pa ti trčiš u mestu kao hrčak 8 sati sa dve pauze od ukupno pola sata koje ti odbijaju od satnine.. dobiješ 300 evra mesečno, a da ovaj za duplo manje trčanja dobije 300 hiljada evra nedeljno.. da ti objasnim na najbanalnijem mogućem primeru. zašto bi njegovo trčanje koje je pritom i neproduktivno, bilo više vrednovano od tvog koje je čak i produktivno i korisno?

Neko svakako mora da radi, jer da bi ti bezbrižno uključio punjač u šteker pod naponom da napuniš telefon kako bi posle sa njega mogao da kenjaš do mile volje po internetu, hiljade radnika mora da bude na radnom mestu i obavlja svoj radni zadatak, od onih na ugljokopu i Mileta bageriste koji ga tovari u kamion, preko onih koji ga sagorevaju u pećima u Kostolcu/Obrenovcu, pa do elektrodistribucije koja se stara o ispravnosti el. mreže..

Isto tako da bi se ujutru i umio, da ne izađeš krmeljiv pred korejanca u 7:00, neko mora i tu vodu da ti dovede do slavine.. svi ti ljudi su za jednu smenu produktivniji nego jedan fudbaler za celu svoju fudbalsku karijeru...

Smatram da bi trebali da imaju plate kao rukometaši- nikakve.. pa ako stvarno voli da igra, igraće iz ljubavi a ne zbog para.. sa takvim platama su obesmišljene nagrade za osvajače titula.. pobednik LŠ inkasira 60-70 miliona evra, a na klupi mu sede igrači koji više vrede.. ajde i kinta od TV prava, sponzora dresova reklama itd ali opet.. motiv je tu vrlo sumnjiv

Pezose, na to si trebao da misliš dok su žuti pelješili.. tad je to imalo smisla.. sad se mnogo manje krade, jbg..

Ne plaćam, plaćaju mu milioni poput mene koji gledaju fudbal, padaju tikete, kupuju ulaznice, dresove, popularizuju ga, kupe nešto što npr Ronaldo izreklamira itd.. da svi odjednom prestanemo da pratimo fudbal, sveo bi se na neki kriket nakon što potroše zalihe

sportisti svakako ne trebaju da budu toliko bogati,ne znam dal iko treba ali jbg u takvom svetu zivimo.evo npr bil gejts ima milijarde a naplacuje 100e za win, pa kolko mu je dosta mamu mu jebem..i kao on je veliki humanitarac.nek spusti cenu win na 10 e ako stvarno misli da olaksa ljudima a ne da sere kako je donirao deci u africi grdne pare i da niko ne zna dal je to istina.ti bogatasi stalno doniraju milione za africku decu a africka deca uvek gladna,znaci ne daju nista.pisalo u novinama kad je nole dao 10k evra za renoviranje neke skole, pa on te pare zaradi za 15 min, a jos i bezi od poreza i mnogi od njih ne placaju porez.da sam ja recimo na mestu trampa svima bi im jebo majku.napravio bi poseban zatvor koji moze da primi 100k zatvorenika samo za sportiste utajivace poreza..eh da imam neku moc

funjara pobegla u monte karlo da ne bi placao porez, a hvali se po novfinama sto je dao 10k evra za obnovu skole.takvima treba dobos da zalupa pred kucu pa sve sto ima na licitaciju

da li je npr korektno da ti za motanje kablova u Juri, ono montirali točak na čiju se osovinu montira onaj drveni preko kog se mota kabl, pa ti trčiš u mestu kao hrčak 8 sati sa dve pauze od ukupno pola sata koje ti odbijaju od satnine.. dobiješ 300 evra mesečno, a da ovaj za duplo manje trčanja dobije 300 hiljada evra nedeljno

није ти крив коларов што моташ лабокве за 300 евра можда може да се направи неко клађење типа колико брзо можеш да намоташ каблове ето прилике за додатну зараду