Prijava

Sada tako zove se.

I kiseli su dosta zbog toga i ako im je.

Generalno mislim da ne vole Srbe a sada su kučkice Ćiptara. Ovo je lep dan.

Jebi Dimčeta.

Uvek su bili nekako naklonjeniji hrvatima, i dissovali nas na svakom koraku. Uvek nekako i kad pričaš sa random Dimčetom osećaš taj gard. Ko im jebe mater.

mnogo su glupi ljudi. ne sretoh nijednog da zna da kaze nesto pametno (pod sretoh podrazumjevam i internet komunikaciju). svaki nekako odise tim prostim intelektom dvanaestogodisnjaka.

mozda zbog jezika usranog.

Μακεδονια ειναι Ελλας

severna makedonija, severna koreja, severna karolina, severna dakota...

Šekernaaaaaa šekernaaaa severna je makedonijaaaa

Зар није одбачен тај предлог о Северној Македонији. Ја ту "државу" зовем Скопска република. Само ми је жао што смо ми редак народ који им је одобрио ово накарадно име а они нас на сваком кораку саплићу, од признања Космета, преко крађе историје до асимиловања Срба.

istocni timor, severna makedonija, juzna osetija i ne pada mi na pamet nesto zapadno,a da je neka drzava koja se npr odvaja od neke drzave

onako.moze i ekstremnije

Tuđe nećemo, svoje nedamo.
A hor na terasi peva:
Sve je tvoje mojeeee
Samo reci ne pitam za cenuuu...
Ništa nije skupo
Kad imaš pravu Zemlju...

Упиеееееееееееееесссссссс

Makedonci treba da izumru mater im jebem

Nije još zvanično promenjeno ime, tek kada se ratifikuje Prespa sporazum i kada Grci odobre primanje makedonskog državčeta u NATO će da se zvanično promeni.
Što jeste samo formalnost, iako dobar broj Grka misli da Severna Makedonija nije dovoljan ustupak kao ime.

I stvarno nema ni jedna zemlja da je zapadno nešto, ima Istočni Timor i pobedila Centralnoafrička Republika :)

Izvini Che - Vu, sto se zezam. Dosadno mi. Neću više spemovati temu. Obećavam. Povlačim se. Izvinjenje i otvaraču teme.

Најприкладнији назив за ту државу је Вардарска. Никога не вријеђа, а и поред тога има историјску и географску подлогу. Дискутабилно је да ли та регија треба да се убраја у Македонију чак и у географском смислу.

Mlada Partizanka - nemoj da se ponovi.

Zapadna Sahara je blizu osamostaljenja.