Prijava

Kosovo je samostalno kao ja, drugi me finansiraju, ja se kurcim

Западна Немачка, шах мат господине.

Severni Kurčić, najbednija država ex yu hahaha

Ali u onakvoj paklenoj konkurenciji da budes najbednija zemlja... to je dostignuce

ima i zapadna virdzinija

Ma jebes to,samo prave drzave se racunaju.

Bolje da su se zvali Juzna Srbija

Bolje Juzno Kosovo

Interesuje me da li su na glasanju osim predloga Severna Makedonija bili i predlozi Istocna Albanija, Juzna Srbija i Juzna Bugarska

Ma jok,ovo je spor sa Grckom vec decenijama jer na severu Grcke se nalazi regija Makedonija pa nisu hteli da im kopiraju ime sta vec.

Okrsaj dvije bedastoce Makedonije i Grcke oko teritorije. Alo sabani sve ce vas Erdogan kolonizirati, nemoj da se svadjate puno

Zato i ne kapiram uvodni post kako to da ih jebu Siptari za ovo kad nemaju veze sa tim,a Siptari i Grci se takodje mrze kao i Makedonci i Siptari i Grci i Makedonci,jos Pliduu pomene Turke koji su takodje u tom krugu mrznje :)

koliko sam skapirao samo se crnogorci gotive sa sipcima od ih zemalja koje su oko albanije/kosova.trenutno i najbolje prolaze.

Добро јутро, Источна Албанијо и западна Бугарско, јебем вам матер бугарску, торбешку и шиптарску свима!

Ja nisam primetio da se Crnogorci mrze sa bilo kim,oni su najgotivnija nacija na Balkanu,realno.

samo nas ne vole.ali to im i nije neki minus.ni mi sami sebe ne volimo.

Ne.Kada smo mi imali neki veci problem sa njima?Ostale nacije su imale konfikte,ratove,biju se kad se sretnu itd.
Niko nece tuci Crnogorca zato sto je Crnogorac,niti Crnogorac ikoga zato sto je bilo sta.