Prijava

Kolika ti je plata?
1,24 Tilma

Ja sam visok 1.028 maestra

ja sam cuo da je duzina kurca proporcionalna visini

Jeste, samo pomeris decimalu za jedno mesto i dobijes duzinu

ljajic se podigao na prste dok su mu merili visinu, mozda taj sto ga je merio nije ni primetio pa mu je proslo, a da je primetio ljajic bi napravio kez i rekao da se zeza, ili je jednostavno platio da mu upisu da je viskoj 182.

nadam se da si dobar sa jezikom, jer to je to

nema veze velicina kurca sa visinom....tj mozda svi visoki imaju velike kurceve, al nemaju svi niski male i tanke kurceve.

zato sto imam druga od 179 koji ima najveci, najjaci i ponekad i najtvrdji kurac od svih likova koje znam

ponekad najtvrdji...hmmm...

Pricas kao da si ga sa uzivanjem drzao u rukama i mozda jos negde

Sta tacno podrazumevas pod ,,najjaci,, kurac?

Hahaha jebo li vas kurac kako vam nije krindz da pricate o tudjim kurcevima pederi hahaba

jel ti to nisi siguran u svoju seksualnost, decxko?

pederi ste svi vi koji se pravite da niste videli tudje kurceve, svi u odrastanju i pubertetu mere kurceve i vade ga malo na sunce kad god mogu.....samo oni najjadniji likovi koji nisu imali pravo glasa nisu imali prava ni da vade kurac pred ostalim ortacima

od tipa 5 najboljih ortaka sam vise puta u zivotu video njihove kurceve nego npr picku od devojke sa kojom sam bio 4 god u vezi

Koliko kosta da ti na vikipediji upisu da si 182cm? Pitam za druga

Ako si siguran da ti se nece dici dok gledas tudje kurceve nema veceg dokaza da nisi gej.

pezose, ali kako najtvrdji?

Osvetitelju mislim da se ljudima ne dize kurac magicno samo gledanjem u polni organ bilo muski bilo zenski, ako ima vise od 15 godina

A kad gledate te tudje kurceve, dodje li vam da ih izdrkate malo hahahaha