Prijava

ima jebenog monstruma od kurca, bukvalno neke ribe su izbegavale seks sa njim, likovi koji imaju mladje sestre, a on imao nesto snjima su bili onako kako da kazem, javno obescasceni i osramoceni....bukvalno aleksandar makedonski od kurca

Salu na stranu, kurceve vidjam samo po svlacionicama u teretani a ovako drugarima nisam vidio nikad

Omiljeni deo fudbala ili teretane mi je kad se skinem go pa setam po svlacionici dok kurac landara

i sta vi kad igrate termin, kad zavrsite samo se onako obucete svi znojavi i istrcite napolje? nikad se ne tusirate u svlacionici??

u svlacionicama na terminima i dok sam trenirao fudbal mislim da sam video preko 1500 kurceva

Garantujem da je moj kurac najzanimljivji na vukajliji jer je kabrio

Kakvi su vam to drugari kada niste uporedjivali velicine kurceva.

Najsmesniji su likovi u svlacionici sto ne skidaju gace haha bukvalno kao da nose tablu “imam mali kurac i komplekse od toga”

If you're walking through a locker room, you'll see some dick.

Zadnji put u 8 osnovne mjerili kurceve javno

meni je i dalje nejasno kako najtvrdji brate

msm otkud znas lolo

devojcice gledaju jedne drugima picke i sise ako su dovoljno bliske....a likovi dovoljno da popiju jedno pivo zajedno to se smatra da mozes da mu pokazes kitu

pa mi i dan danas, ovako sa najblizim ortacima kad zapalimo negde pa spavamo svi u istim sobama, kad se probudis sa erekcijom odma ga budis eee ee vidi i zunes mu kitu

bukvalno samo oni najjadniji, najstidljiviji i generalno oni sto uvek pate sta ce drugi da kazu nisu nikad pokazivali kite u drustvu

Hahaha pez hoces to reci da se tvom drugaru ukruti dok je u tvom prisustvu khm khm

lupis o saku kurcem i osjetis koliko je tvrdo ili onako odoka izgleda tvrdo?

Sta znaci zunes mu kitu? ://

Mene samo zanima kako se od visine došlo do dužine kurca a mrzi me da čitam temu

Hahahaha ovo je nešto najjače u skorije vreme

Ovo za zene i gledanje picki drugim zenama nije tacno. A nije bas ni sise da zagledamo.

U pravu je donekle pezos ali samo zato sto, van sporta, imas najvise 15% ortaka koji su u fazonu da pokazuju penis drugim likovima s kojima se druze. Dva kurca sam samo tako video u životu.