Prijava

Moja popularnost dostize nezapamcene visine na ovom sajtu. Trazili ste cak i temu za moj kurac. Evo ja cu otvoriti posto niko ne sme, boji se trajnovanja. Trajnujte mene ako treba, svejedno se necu vracati vise samo dok prodje ova drama.

Ko ima sliku neka okaci slobodno. Cenim da ce biti dosta komentara “mikropenis” kao za Vranjesa sto se pricalo, tako da se necu obazirati na to. Pozdrav

bar ti je popularnost visoka ako ti nisi.

ovo ce biti kao za jutjub, nikad nece snimiti prvi klip.
nikad nece okaciti kurac.
nikad nece napustiti sajt.

CIKARA
I
K
A
R
A

e jbg ja sad ne mogu da provalim dal dajes dozvolu da se kaci kibla ili ne dajes ali ustvari govoris kao ajde moze da ne bi ispalo da si nesiguran.

Ja svakako necu da ucestvujem ako je ovo drugo u pitanju

meti sam, zajebi ih

Јасно се изјасни да ли одобраваш дабре прекодрински, нећу да те касније носим на души.

Ma ne daje, meni se cini.
Na kraju krajeva nisam ja sadista. Nema mu dobrog crnca Mikija da ga smiruje sad. A ja ne zelim da ga nosim na dusi.
Tako da Maestro, za sad mozes da se opustis.
Sala sega tako to

Fade je u pravu, realno bi tako obrnuo igricu.

Нема ништа од овога. Али бар смо добили најбољи наслов теме у историји форума.

Kaci pez rekao sam ti vec 10 puta do sad

Колико пичака овде а нигде женско да се нађе, част изузецима

Inace pez ne znam jel ti ista znaci moje misljenje ili ne, ali kod mene si od lika koji je top 3 na sajtu spao na 23. mesto. Bas veliko razocarenje sam doziveo kad sam video da stajes iza soje zarad slike mog kurca. Mogao si mene pitati poslao bih ti da se ne blamiras na forumu. Takodje ono kad si pisao o tvrdoci kurceva tvojih prijatelja, jezivo. A bas sam imao solidno misljenje o tebi

maestro, bolje ne otvaraj ova vrata, prijateljski savet...

Tema je glupa ko k. i nepotrebna.