Prijava

Ako neko ima broj od čoveka neka mi prosledi, ili makar kakav skajp kontakt. Imam tu neke rođake u Pensilvaniji, za 500$ će toj kurvetini slomiti ruke i noge.

Ма све се ја слажем ђото него мало примаш шалу мало дајеш шалу

Steta je sto me mrzi da citam ovaj uvodni post, kapiram da je tema dusu dala za autorku poput mene.

metoo pokret samo otimacina od bogatih i unistavanje karijera
louis c.k. koji je PITAO ribe da drka pred njima hahah i izdrkao i to je sad seksualno uznemiravanje pa izadji iz sobe kurvo glupa
isto i neil degrasse tysona su malerisali sto je nekoj ribi dodirnuo rame da joj pogleda tetovazu nekog sazvezdja

pa bas to glupane. zanimljivo optuzuju samo one glumice kojima je karijera propala.

ma daj bre i one postove na fejsu vidim da levicarke drolje seruju kako moras da pitas zensko pre nego sto je poljubis inace je seksualno uznemiravanje, pa dovoljno je da odgurnes nazad ne moram da ti pisem molbu jebeno
a oni koji ni posle toga ne staju te definitivno nece pitati u svakom slucaju

Nekad se bar znalo šta je silovatelj, sad je i to postalo fluidno.

Hahahaha Djoto ga brani zato sto je anime glumac kakav argument.

houltu9l
Hahahaha Djoto ga brani zato sto je anime glumac kakav argument.

Ironija, branim "anime glumca" od "anime glumaca"

zar je već došlo vreme da anime više nisu gej?

Zaostao si u vremenu Manijace,doslo je vreme kada gej vise nije gej.

Somewhere in Time izašao 1986

Pa i majkla dzeksona je jahala ona porodica godinama dok nije umro i postao im bezvredan pa su povukli tuzbu ili tako nesto

Kafo, ti beše ona dobra riba sa fotke fudbalvukajlija.

ja sam jedino video za christine da je od svih sajtusa lepuskasta ovako za slikati se ove ostale nedajboze

Retko kancerozna pojava

Solidno ova žena piša po određenim tipovima društva ne lupetajte
Al opada jer radi i stendapove i snima i kurac palac