Prijava

Zašto je pobedila Nevena Božović kada je pesma sranje i da li ste vi, glasači, normalni?

Kurtićeva pesma je najbolja i realno bi imala bolju prođu na evrosongu.

Tako je rekao Cornelius Smith, inače najjače ime za Bond villaina, siva eminencija srpske muzike.

Elem... ta evrovizija je platforma za prodaju nekih političkih ideja. Da su pederi ok, to svi prodaju. Azeri prodaju da su moderna zemlja a ne borati. Ukrajinci prodaju da su Rusi okupatori. Rumuni prodaju Drakulu. A mi prodajemo priču da je Kosovo Okrug, a ćiptari orci koji su napali jbg i to sve peva lejdi galadrijel- šabanska verzija dame od Lorijena.

Ужас песма очај риба ваља нас угасити

Пао си на овом испиту Корнелие!

Ima neke veza sakosovom odakle je dotična vrv. Ili da je skinu više sa kurca budući da se svuda provlači.

Inače najmrtvija pojava na svetu je. Gde ćeš bre na evroviziju sa harizmom koja ne da je na nuli, nego je u minusu.

trebali smo poslati nekog trandzu debelog i bili bi u vrhu.nije tu sada nesto bitna pesma.

bile su one dve sa me too pesmom, trebale su one da idu. mada je izrael prošle godine prošao na tu foru, pitanje je koliko godina može da se forsira

trebali smo im poslati, kada bolje razmislim, neke babe iz npr negotinske krajine kako uz tuc tuc nesto zapevaju.pod pretpostavkom da oce malo da naprave pauzu od trandzi i debelih razrokih jevrejki.
kao vracanje tradiciji,retro i te munje.to je sada opet in.

mislim da je bregović to već probao onomad, pa nije prošlo. bugarske babe su bile
bitno je da nije prošao nijedan od ona dva muslimana u konkurenciji.
ne bi živi ostali od regionalnih prozivki da smo poslali muslimana

Onda neke krajisnike posaljemo. Npr ih nazovemo brko i momo i da pevaju oj novi sade rodna grudo. njih dvojica uz dj weternick
to bi za evropu bila egzotika

odlična ideja, treba to predložiti negde

One babe sto reklamiraju africku sljivu idealne za eurosong

Treba Dačića da im pošaljemo da peva Miljacku.

Nevena Bozovic je nova Ivana Jordan, eventualno ako je mnogo mnogo neko bude gurao porasce u Jelenu Tomasevic.

Ne mogu više ništa da gledam, a da politika nije umešana.

Crvene su cipele, crven je ferari.

Ova bre za dva života neće moći da dogura nivo jedne Jelene Tomašević

na eurosong prvenstveno mora da ide neko iz manjinskih i sekundarnih grupacija, tipa debela žžena, lezbejka, peder, satanisti kojekakvi, Željko Joksimović... ova suvopičasta Nevena se ne uklapa nikako tu i nema šta da traži. To je politički korektna manifestacija gde se ne prolazi ukoliko si uslovno normalan

kosmopolita đe ti je mod proseku, ahahahahah

ukinut, moj bombi
sreća pa je potrajalo dovoljno tebi da se kruna napabirči ;-)

Sreća pa su te skinuli. Sad mogu da ti kažem da jedeš govna.