Prijava

Mislim da bi bilo lepo imati jednu temu za ovo.

Pun mi kurac da gledam pedere, žene jače od Švarcenegera, crnce gde im nije mesto itd.

Ako znate neke dobre novije filmove a da nemaju SJW sranja u sebi pišite ovde.

Počeo bih sa primerom ali stvarno ne mogu da se setim trenutno ničega

https://www.imdb.com/title/tt0118570/
meni jedino ovaj pada na pamet da je od novijih...mada ima malo elemenata sjw tek na samom kraju filma

Који ђаво је Sjw

Social justice warior

Који ђаво је Sjw

Соушл Џастис Вориор. У преводу, заједнички назив за сву гамад која форсирају она ретардирана срања попут "има више од два пола", феминизам (али овај модерни умоболни, не оно да жене само требају да имају једнака права), расизам против белаца и све то.

SJW ti je kancer nad kancerima modernog društva uzguzni prilepci svim ovim drugim kancerima.

Ne znam da je izasao dobar film posle 2014e nadam se da cu pronaci takve na ovoj temi hvala otvaracu

Sve kul samo ne razumem ovaj deo

crnce gde im nije mesto

Gde to crncima nije mesto, osim ako se radi istorijskom filmu a oni nisu robovi u tom scenariju?

као викинзи или робин худ нпр.

ваљда су снимили филм о неком финском генералу а глумио га црнац

crnac undercover agent koji se predstavlja kao lokalac u istocnoj evropi.

Dzejms Bond ce biti crnac jbt i valjda se snima novi film o Ahilu ili Herkulesu i isto ce camuga biti

Гдје иде овај свијет јбт. Због либерализма мораш и Старе Грке представити као црнце

. У преводу, заједнички назив за сву гамад која форсирају она ретардирана срања попут "има више од два пола",

У Хрватској феминисткиње желе да преименују "метерица" у "феминисткиња", или тако нешто.

Смета им ваљда.

Znači filmovi bez Provirona?

Proviron = miki sosidž za sirotinju