Prijava

Najkompletnija glava koja se ikad registrovala ovde je Rađard
Nešto luđa verzija je Izijem ko voli i to je to jbg

istina

Radjard je budala po svim parametrima

Kizo mi je dobar trol

u top 10 moram da stavim i Radmilu. Svi smo iščekivali njene postove, naročito njene seksalitije.

uh
kad mi ruka seksi maše u seksi položaju dok se seksi njišem u troli

B A R A K U D A
A
R
A
K
U
D
A

lol, kolko retardirano izgleda stricovanje mamu vam jebem retardiranu bre

retardiranu mislim u pozitivnom smislu naravno

jebo šanu, naslijedio goat seksaliti od nje

R E T A R D I R A N U
E
T
A
R
D
I
R
A
N
U

hahahah sana je bog

inace slazem se sa cokulinom kategorizacijom.

Ja imam već tipa 3-4 godine Barakudu u prijatelje na Steamu, i nikad mu nijesam poslao ni poruku ništa, a ovako sam ga "memorisao" još kad sam ga dodao prvi (i da naglasim, jedini) put.

https://i.imgur.com/LAGK0aQ.png

Nekad mi je značilo biti gotivan ovde, onda sam poupoznavao kamaru naroda lično, i shvatio da sam vrv Bogotac u rl za njih. Kako internet ume da prevari jebem ti sunce.

kad gledam te stare glavudze koje nabrajate, prosto me ladan znoj obliva, jebote humor level e brt aj se dobacujemo kao Kicanovic i Slavnic provali brate... Olanika i Izijema ko pominje u gotiv kontekstu treba ustrojiti da se ne razmnozava, dva sirota narkomancica tripuju ludilo, a nije u zivotu imao za nesto vise od travuljine i to jeftine. Radjard kul lik , ne pada covek u vatru, rekao bih intelektualac i druzio bih se sa njim, Pezos wanabe Radjard, ali kompleks prosto izbija iz njega i mnogo nesiguran lik lako ga izbaciti iz takta, krajnje nazanimljiv i truleks, tacno onaj smarac koga izbegavas u drustvu, niko ziv na sajtu ga ne zna jer je nesiguran u svoju fizicku pojavu, tacno sad da ga doksujem, skocio bi u Dunav. Da rezimiram, atomskom misu i labu mozete samo da se sagnete, esencija onog sta vukajlija treba da bude.

Glupa vam tema Rađard pa 23,7 mesta prazno
https://youtu.be/C6L_GFT6N14

Eee brate ti igraš sa Banjom Dotu deky??

Srbineeee!

Igraš li možda brate Overwatch?

Ne igram ništa sem dote i ovih par dana sam gulio underlords ali rng me nervira pa sad batalio

Svaka čast brate, samo tako nastavi.