Prijava

U prašini koja se digla oko novog dokumentarca mišljenja su veoma polarizovana. Ja sam isprva bio ubedjen da je nevin, ali prijatelj koji je klinički psiholog specijalizovan za pedofiliju mi je promenio mišljenje, (dokumentarac još nisam pogledao, ali mi je prepričan i mislim da će na tome da ostane).

Cenim MJ-a kao estradnog umetnika, nikad nisam bio fan, čak sam ga kao klinac i ismevao kao i mnogi drugi padavičari u to vreme, ali guziti decu nije lepo jbg.

S druge strane, ako ovi lažu da bi dobili pare, onda je ovo samo još jedan primer prekog suda i javnog linča, koji potpuno obilazi pravosudni sistem, a takve stvari me izuzetno trigeruju u poslednje vreme.

Nisam gledao ali bih voleo da je nevin. Iako ga slabo slusam postujem ga prilicno.

Deca - kao Majkl Džekson igrali smo se.

Možda je sva tri, samo ovo GOAT ne uzimam stoprocentno.

Meni je GOAT kao pop-zvezda. Niko nikada nije posedovao taj nivo pompe i nedodirljivosti pre ili posle njega.
Ovo što kaže gambi - i ja bih voleo da je nevin, ali jbg.

Gledao sam samo trejler za taj dokumentarac i čitao neštovezano za ovaj slučaj, ali sud koji mi se nameće je taj da ima istine na svim stranama: i da je Džekson bio pedofil-predator, i da su roditelji zažmurili na jedno oko kad se sve to dešavalo, i čak osećali čast da im nejaka deca dele krevet s čovekom koji je bio bog na zemlji tokom devedesetih. Da je živ sad, verovatno bi bio stigmatizovan kao što su i druge veličine poput Spejsija, Čarlija Rouza, Vajnstina itd. Devedesetih bi ovo bilo nezamislivo, sad izgleda da svako u Americi može da padne preko noći.

Dobro smo, hvala na pitanju.
Gura se, moglo bi malo bolje, a moglo bi i puno gore.
Kako ste vi?

Gledao sam samo trejler za taj dokumentarac i čitao neštovezano za ovaj slučaj, ali sud koji mi se nameće je taj da ima istine na svim stranama: i da je Džekson bio pedofil-predator, i da su roditelji zažmurili na jedno oko kad se sve to dešavalo, i čak osećali čast da im nejaka deca dele krevet s čovekom koji je bio bog na zemlji tokom devedesetih. Da je živ sad, verovatno bi bio stigmatizovan kao što su i druge veličine poput Spejsija, Čarlija Rouza, Vajnstina itd. Devedesetih bi ovo bilo nezamislivo, sad izgleda da svako u Americi može da padne preko noći.

Meni mnogo smrdi njihova priča, ako se nešto i desilo mislim da preuveličavaju, nanjušili su pare i sada su našli pa zašli, s druge strane MJ totalno odgovara profilu pedofila, nikada nije bio u ozbiljnoj vezi sa punoletnom osobom, gubio je interes za decu kada odrastu, pravio neke farse od brakova neposredno nakon svake optužbe.

Одлично. Сунце сија, идеално за радити.

Lepo, baš mi je drago.
A šta se radi?

Na sta ti je konkretno prijatelj koji je klinički psiholog specijalizovan za pedofiliju skrenuo paznju?

Цијепам дрва за зиму за идућу зиму. Већ сам себи обезбедио.

Zapata, na ovo:

nikada nije bio u ozbiljnoj vezi sa punoletnom osobom, gubio je interes za decu kada odrastu, pravio neke farse od brakova neposredno nakon svake optužbe.

Одувијек сам мислио да је педофилчина.

O Badi, lepo. Bravo.
Obožavam da zimi sedim pored vatre, dok napolju pada sneg.
Sneg... sećam se snega...

Зиму највише волим, зато што зими боље у љепше спавам и боље се опустим, док љето волим због фудбала и неких других физичких активности.

Не радим неко вријеме па узео да радим око дрва.

A šta si radio pre?