Prijava

agilni nisi ti, ti si bio komentatorska sekta. super si covjek, ali los mod.

Šalio sam se za ovo "najvoljeniji", e.

EDIT: P.S. komentatorska sekta nisam bio, al' je bio onaj "rat" gde sam se morao svrstati negde, jbg.

A sad kad te razvlačim kao slinu ovde, i unistavam svakim postom, ajde malo zapatu da prozivam za frenkija. To je potez ocajnika. Prvo sto ne umeš lepo da ih sročiš, jer nemaš talenta, a drugo sto mene ne dotiču.

Tako je brate, to si ti, ti to radiš. Dok ceo prisutan plebs zadivljeno gleda i skandira ZA-PA-TA, LOOOO-RDE!

Svi su uz tebe, pobeđuješ, samo jako brte, finiš him! Fajtaliti seksaliti!

:onaj smajli što plače od smija:

EDIT: P.S. komentatorska sekta nisam bio, al' je bio onaj "rat" gde sam se morao svrstati negde, jbg.

haha salim se :D
imas pivo kad dodjes u BL, sve ok.

Kakav je pozitivac Che svaki put se iznenadim

JA sam komentatorska sekta ok?

A da - poznat sam i po nameštanju takmičenja na vukajlija.com...rekao Bohor.

@Che

Nije Zap loš momak, samo je dežurni klovn kome je dosadno. Svako poštovanje obojici :)

zap troluje iz dosade, che vu stvarno tripuje neke veličine, poene, skorove, ugled, legende, mitove...

Ajd otvorite lepo temu "Besciljne i beskorisne svadje" pa se tamo prozivajte do mile volje. Smarate ko Vucic.

hahaha bata sale apsolutno na svaku temu na kojoj se povede neka rasprava dodje i napise aj izadjite napolje u park pa se tako svadjajte, smarate jako

pa sta treba na forumu samo da se tapsu ljudi po ramenima i hvale jedni druge

svi koji tripuju neku velicinu na sajtu zbog defki su obicno PAPERJASTI BRKOVI oni na nekom musavom tinejdzeru, racuna se samo uticaj na forumu i cet kafana

pa sta treba na forumu samo da se tapsu ljudi po ramenima i hvale jedni druge

+1

Pezose sta si to rekao za moje brkove

pa dobro ti si imao uticaja i na forumu, nemoj mi samo lupati dandaru sad plizzzz nisam ti neprijatelj

hahhahaha zamisli jebeno po kvalitetu defki da gledamo koliko neko vredi, to je ko npr u osmom razredu da lik kaze “ja sam jebo juce” a drugi mu kaze “ja nisam jebo ali zato imam tri petice iz matematike u dnevniku”

Hahaha a te petice, nasa uciteljica je iz nekog predmeta na testu ako imas 3 petice za redom to je kao ZLATNA PETICA ja sam se bas trudio da imam dosta tih zlatnih petica najvise, al jedna marija stosic me pretekla

Epilog 30 godina kasnije ona je u nekoj firmi mlati pare neki development ja sam besposlicar.

Elem gledam sad leaving neverland... videcemo

Sad ce da dodje tilmo i da isprica istu pricu samo sto je s njim isla Marija LUKIC koja je 20 godina kasnije preko picke dosla do pozicije vodje opozicije

одлична пичка марија лукић

u javnosti se povljuje zakopcana do grla ucveljena i bez sminke a na instagramu prste sise

dajte neke detalje o toj mariji

al cim se pojavila koj vojtehovski mora biti neka prevara

Ima neka sms poruka o tome kako ju je neko “gazio” kad je imala 14

Odredjeni ljudi tvrde da je jebacica opasna