Prijava

Petar Pan Pezo$
hahaha bata sale apsolutno na svaku temu na kojoj se povede neka rasprava dodje i napise aj izadjite napolje u park pa se tako svadjajte, smarate jako

pa sta treba na forumu samo da se tapsu ljudi po ramenima i hvale jedni druge

Ne treba, ali takodje ne treba na svakoj jebenoj temi da smaraju svojim idiotskim i maloumnim prepirkama. Tema "gde ima da se kupi dobra pljeska" tri stranice o pljeskama, pa narednih sest dva idiota "ti si govno, tebi mali kurac, jebem ti mater"

Ријалити Вукајлија

dajte sve te skrinove od tih poruka i te price kako se jebe, mozda ga nasiljim kasnije na nju

Isčeličio sam se sada jako sam čeličan

plidu turčine napušiš se kurčine

Stavio sam Muftiju u zajebanom izdanju kako bi vam dao do znanja da se ne zajebavate vise sa mnom

Samo me jos vise celicis

Muftija tri žene ima legalno u državi u kojoj je poligamija zabranjena zakonom, jebeni kvazi turci samo prave probleme

Ima i 3 dzipa ljubi ga majka

mislim koliko je to jebeno zaostalo, a drži kvazi univerzitet hahaha

muftiju moze cela srbija da povuce za kurac.ne sme niko nista da mu prisere.
ne govori to o njegovoj snazi,nego o tome koliko je srbija jadna.

Celo to muslimanstvo, albanstvo... bukvalno kao neki paralelni grozni univerzum. Evo gledam onaj trending klip gde neki muslimanski čovek jede teleću glavu celu za obrok, i nekako hladnoću osećam oko srca... taj govor ti manirizmi... jebeno se plašim muslimana, al onako linčovski, lavkraftovski, ne u fazonu oteće nam zemlje, nego u egzistencijalnom fazonu.

Zapata, pročitaj Uelbekovo Pokoravanje ako nisi. Svideće ti se.

Muslimani mracni su

isto tako osećam nelagodnost neku kad vidim šahovnicu ili čujem ono hodžino zavijanje, fala bogu pa sve to preko tv-a

I ja osjecam nelagodnost kada udjem u crkvu, osjecam se kao da sam u paklu. To je okej. Koljemo se bez mere i mrzimo zbog vere.

ne mrzim nikog, određenu nelagodu da, osećam... to su vam civilizacijske razlike

Samuel Hunington Civilizacijski sukob, procitajte i bice vam jasno sto se ne volimo i ne shvatamo.

Nisi u pravu pliduu. Koju god bogomolju da vidim, osećam neki mir, čak i džamiju, koja me asocira na užegle čarape.

Govorim o onom iskonskom, unutrašnjem.